Piesakies Ziemassvētku rotājumu konkursam ‘’Uzmirdzi Ķekavas novadā 2021’’

Jau piekto gadu pēc kārtas Ķekavas novada pašvaldība rīko Ziemassvētku rotājumu konkursu “Uzmirdzi Ķekavas novadā”, kurā līdz 23. decembrim aicinām novada iedzīvotājus un vietējos uzņēmumus pieteikt Ziemassvētku tematikai atbilstoši izrotātus objektus – dzīvojamās mājas, daudzdzīvokļu māju balkonus, lodžijas un logus, uzņēmumu ēku fasādes, logus un skatlogus, kā arī Ziemassvētku egles.


Ķekavas novada pašvaldība ir gandarīta, ka ar katru gadu palielinās to cilvēku skaits, kuri ir gatavi palīdzēt novadam uzmirdzēt Ziemassvētku laikā un radīt īpašu svētku sajūtu gan sev,  gan novada iedzīvotājiem un tā viesiem. Tāpēc arī šogad aicinām pieteikties konkursam, kurā var piedalīties novada iedzīvotāji un uzņēmēji, kas atbilstoši Ziemassvētku tematikai izrotā kādu objektu, kas atrodas Ķekavas novada teritorijā.

 

Pieteiktie konkursa objekti tiks vērtēti piecās kategorijās:              

  • individuālās dzīvojamās mājas un to pagalmi;
  • daudzdzīvokļu dzīvojamo māju balkoni, lodžijas un logi;
  • uzņēmumu vai sabiedrisko iestāžu ēkas un to piegulošās teritorijas;
  • uzņēmumu vai sabiedrisko iestāžu logi un skatlogi;
  • Ziemassvētku egle (kategorijai var pieteikt īpašumā augošas vai uzstādītas, izrotātas egles ar augstumu vismaz 2,7m).

 

Visi pieteikumi pretendēs arī uz papildu nominācijām – vērtēšanas komisijas specbalvai un nominācijai “Iedzīvotāju simpātija”.


Konkursa nolikums apskatāms te.

 

Atgādinām, ka pieteiktie objekti tiks novērtēti tikai no publiskās ārtelpas - vērtēšanas komisija neapmeklēs un nevērtēs pagalmus no iekšpuses.


Dalību konkursam var pieteikt līdz 23. decembra plkst. 12.00,  ievietojot pieteikumu, kas elektroniski pieejams Ķekavas novada mājas lapā, kādā no slēdzamām pastkastītēm pie pašvaldības Klientu apkalpošanas centriem Ķekavā, Baložos, Baldonē vai Daugmalē,  vai arī nosūtot uz e-pasta adresi novads@kekava.lv.


Dalībnieki ir aicināti iesniegt vienu fotogrāfiju ar izrotāto svētku objektu, kura tiks izmantota nominācijas “Iedzīvotāju simpātija” interneta balsojumam un papildus līdz piecām fotogrāfijām, kas parāda rotājumus no dažādiem skatupunktiem, ļaujot caur bildēm apskatīt dekorāciju krāšņumu.  Fotogrāfijas var sūtīt uz e-pasta adresi novads@kekava.lv


Janvāra sākumā pieteiktos objektus apskatīs un novērtēs konkursa vērtēšanas komisija diennakts gaišajā vai tumšajā laikā atkarībā no pieteikumā norādītā rotājumu eksponēšanai paredzētā diennakts laika.


Savukārt nominācijas “Iedzīvotāju simpātija” uzvarētājs tiks noteikts interneta balsojumā - par savu simpātiju varēs nobalsot pašvaldības mājaslapā www.kekavasnovads.lv, kā arī pašvaldības Facebook lapā.


Pēc rezultātu apkopošanas konkursa uzvarētāju saraksts tiks publicēts Pašvaldības informācijas kanālos, kā arī par to informēs uzvarētājus personīgi. Kopējais balvu fonds ir 2000 eiro. Naudas balvas saņems trīs labākie dalībnieki katrā vērtēšanas kategorijā un papildu nomināciju uzvarētāji, savukārt “Iedzīvotāju simpātija” iegūs pārsteiguma balvu.

 

 

Administratīvā pārvalde
26.11.2021.

 

 

  Drukāt