Katlakalna iedzīvotājiem pasta pakalpojumu saņemšana īslaicīgi tiks nodrošināta Titurgas pasta nodaļā

Sakarā ar epidemioloģisko situāciju un drošības pasākumiem Covid-19 vīrusa izplatības mazināšanai no 2021.gada 12.novembra līdz 22.decembrim Ķekavas novada Katlakalna iedzīvotājiem pasta un citu Latvijas Pasta sniegto pakalpojumu saņemšana īslaicīgi tiks nodrošināta netālajā Titurgas pasta nodaļā Zaļajā ielā 5, Baložos. Latvijas Pasts aicina klientus būt saprotošiem, jo nelabvēlīgo epidemioloģisko apstākļu un drošības prasību dēļ Covid-19 izplatības mazināšanai ir jārēķinās arī ar ilgāku pasta sūtījumu piegādes laiku.

 

Sakarā ar epidemioloģisko situāciju un drošības pasākumiem Covid-19 vīrusa izplatības mazināšanai no 2021.gada 12.novembra līdz 22.decembrim Ķekavas novada Katlakalna iedzīvotājiem pasta un citu Latvijas Pasta sniegto pakalpojumu saņemšana īslaicīgi tiks nodrošināta netālajā Titurgas pasta nodaļā Zaļajā ielā 5, Baložos.

 

Titurgas pasta nodaļa divreiz nedēļā strādā līdz pat plkst.19 un vienreiz nedēļā – no plkst.7:30, ļaujot strādājošajiem ērti izņemt pasta sūtījumus un saņemt pasta pakalpojumus ārpus tradicionālā darbalaika.

 

Titurgas pasta nodaļas darbalaiks pirmdienās un ceturtdienās ir no plkst.8.30 līdz 19, otrdienās un trešdienās no plkst.8.30 līdz 15 un piektdienās no plkst.7.30 līdz 15.

 

Latvijas Pasts atgādina, ka uzņēmums gan pirmajā, gan otrajā pandēmijas vilnī ne uz dienu nepārtrauca savu darbību, un darbinieki nodrošināja sūtījumu piegādes un klientu apkalpošanu visā Latvijas teritorijā. Arī patlaban Latvijas Pasts turpina visu pakalpojumu sniegšanu, taču aicinām ņemt vērā, ka pakalpojumu sniegšanā un sūtījumu piegādē iespējami kavējumi gan ārkārtējās situācijas laikā noteikto drošības prasību, gan slimības izplatības dēļ.

 

Inficēšanās un noteikto kontaktpersonu loka paplašināšanās rezultātā Latvijas Pastam ik pa laikam nākas pilnībā nomainīt piegādes amata darbiniekus, tādējādi noslogojot pārējās struktūrvienības, no kurām piesaistīt pagaidu darbiniekus, vai meklējot jaunus darbiniekus uz laiku. Šis process neizbēgami izraisa prognozējamus piegādes traucējumus un attiecīgā pakalpojuma sniegšanu ilgākā laika periodā.

 

Jebkuru jautājumu gadījumā par pasta pakalpojumu saņemšanu aicinām sazināties ar Latvijas Pasta Klientu centru: 67008001, 27008001, info@pasts.lv.

 

Latvijas Pasts pateicas Latvijas iedzīvotājiem par izpratni.

 

VAS Latvijas Pasts
09.11.2021.

 

  Drukāt