“EXIT RĪGA tūristu dienas” pirmais posms – Ķekavas un Baldones novados!

Ķekavas un Baldones novadi ir daļa no EXIT RĪGA tūrisma reģiona un līdz ar pirmajiem pavasara mirkļiem ir klāt arī jaunā aktivitāšu sezona! Ierastais vasaras piedzīvojums – velo orientēšanās seriāls, kas ar vairākiem posmiem norisinājies gandrīz visos EXIT RĪGA novados, šogad papildināts ar dažādu attālinātu aktivitāšu un norišu pasākumu kopumu veselas nedēļas garumā, līdz pat septembra beigām.


“EXIT RĪGA tūristu dienās”, vienu nedēļu kādā no EXIT RĪGA novadiem norisināsies ne tikai velo vai auto orientēšanās, izmantojot bezmaksas aplikāciju QREENTERINGS, bet arī būs iespējams iepazīt novada tūrisma nozares uzņēmējus, kas ar dažādiem patīkamiem pārsteigumiem sola iepazīstināt vietējos ceļotājus.


Ķekavas un Baldones novadu posms būs pirmais, kurš tūristu dienas pasākumu sēriju aizsāks un norisināsies jau pavisam drīz – no 24. līdz 30. maijam. Ar velo orientēšanos bez laika limita ikviens būs aicināts tuvāk iepazīt Daugmales un Baldones apkārtni, bet tūrisma uzņēmēju īpašie piedāvājumi aicinās novados uzkavēties ilgāk. Aktuālais saraksts ar papildus piedāvājumu un aktivitāšu norise pieejama mājas lapās kekava.travel un www.exitriga.lv.


Pavisam kopumā plānoti seši “EXIT RĪGA tūristu dienu” posmi:

  • No 24. līdz 30. maijam Ķekavas un Baldones novados (ar velo orientēšanos);
  • No 12. līdz 18. jūlijam Salaspils novadā (ar velo orientēšanos);
  • No 26. jūlija līdz 1. augustam apvienotajā Ropažu novadā (ar auto orientēšanos);
  • No 2. līdz 8. augustam apvienotajā Ogres novadā (ar auto orientēšanos);
  • No 30. augusta līdz 5. septembrim apvienotajā Mārupes novadā (ar auto orientēšanos);
  • No 20. līdz 26. septembrim Olaines novadā (ar velo orientēšanos).

 

Ar saukli – Viesojies, nogaršo, piedzīvo, orientējies! – EXIT RĪGA aicina ikvienu doties Pierīgas izpētes ekspedīcijā ar ģimeni vai nelielā draugu lokā, paviesoties mājīgā viesu namā, nogaršot vietējo uzņēmēju gatavoto maltīti, piedzīvot nesteidzīgu atpūtu dabā vai varbūt sportiskā stilā apceļot dažādas iepriekš neiepazītas vietas, piedaloties velo vai auto orientēšanās aktivitātēs.

 


Tūrisma informācijas centrs
06.05.2021.

 

  Drukāt