Izbūvēta pieturvietas nojume pie Pļavniekkalna sākumskolas

Turpinot Ķekavas novada labiekārtošanas darbus,  pašvaldība izbūvējusi pieturvietas nojumi ar biedrības ‘’Daugavas savienība’’ līdzfinansējumu projektam “Pieturvietas nojume pie Pļavniekkalna sākumskolas Katlakalnā”.


Kā informē Attīstības un būvniecības pārvaldes speciālisti, - lai nodrošinātu Pļavniekkalna sākumskolas skolēniem, Katlakalna ciema iedzīvotājiem, kā arī sporta zāles, atpūtas vietas “Nēģīši” apmeklētājiem iespēju patverties no nelabvēlīgiem laika apstākļiem, gaidot skolas autobusu vai sabiedriskā transporta maršruta mikroautobusu, tika izbūvēta nojume sabiedriskā transporta pieturvietā pie Pļavniekkalna sākumskolas.


Šī projekta kopējās izmaksas ir 2500 eiro. Biedrība „Daugavas Savienība” piešķīrusi līdzfinansējumu 693 eiro apmērā, bet atlikušo projekta realizēšanai nepieciešamo finansējuma daļu apmaksājusi Ķekavas novada pašvaldība.


Ķekavas novada labiekārtošanas darbi tiek īstenoti pēc iepriekš izstrādāta, vienota labiekārtošana plāna, kas palīdz veiksmīgāk plānot iecerētos darbus, piesaistīt dažādu fondu finansējumu, kā arī izmantot vienotu Ķekavas novada vizuālo identitāti, veidojot novadu pievilcīgāku un vienotā stilā labiekārtotu, lai nodrošinātu iedzīvotājiem ērti sasniedzamu un patīkamu vidi visā novada teritorijā.

 

 

 

Administratīvā pārvalde
08.12.2020.

 

  Drukāt