Pagarināta pieteikšanās Ķekavas novada uzņēmēju gada balvas konkursam

Ķekavas novada pašvaldība no 12. augusta līdz 20. septembrim aicina pieteikt pretendentus ceturtajai Ķekavas novada uzņēmēju gada balvai. Konkursa uzvarētāji deviņās nominācijās tiks godināti 30.oktobrī Ķekavas novada uzņēmēju dienu laikā. Elektroniski aicinām pieteikt pretendentus saitē https://ej.uz/KekavasNovadaUznemeji2020.


Ķekavas novada pašvaldība apzinās uzņēmumu devumu un ieguldījumu novada attīstībā arī sarežģītos apstākļos visā pasaulē, kas saistīta ar COVID-19 pandēmiju. Tāpēc arī šogad Ķekavas novada pašvaldība organizē konkursu “Ķekavas novada uzņēmēju gada balva”, lai veicinātu uzņēmējdarbības vides attīstību, godinātu uzņēmēju darbu un popularizētu to devumu novadam. Tajā tiks godināti tie uzņēmumi, kas aizvadītajā gadā snieguši nozīmīgu atbalstu Ķekavas novada attīstībai.
 

Ikviens interesents ir aicināts izvirzīt savus pretendentus uzņēmēju gada balvas nominācijām – “Gada darba devējs”, “Gada ražotājs”, “Gada pakalpojumu sniedzējs”, “Gada jaunietis uzņēmējdarbībā”, “Gada inovācija”, “Gada mājražotājs/amatnieks”, “Gada labdaris” un “Gada izaugsme”.


Gada balvas pretendentus var pieteikt no 12.augusta līdz 15. septembrim, aizpildot elektronisko pieteikuma formu. Šogad uzņēmējiem būs iespēja saņemt arī specbalvu nominācijā “Iedzīvotāju simpātija”, par kuru ikviens iedzīvotājs varēs balsot no 23.-29. septembrim, pēc tam, kad tiks publiskoti uzņēmēju gada balvai izvirzītie pretendenti.


Ar konkursa "Ķekavas novada uzņēmēju gada balva" nolikumu aicinām iepazīties te.


Uzvarētāju katrā nominācijā noteiks domes apstiprināta žūrijas komisija septiņu komisijas locekļu sastāvā. To vidū ir biedrības “Ķekavas novada uzņēmēju padome” un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras pārstāvji, kā arī LIAA Jūrmalas biznesa inkubatora vadītājs Rihards Zariņš. Komisijas priekšsēdētāja pienākumus pildīs Ķekavas novada domes priekšsēdētāja Viktorija Baire.


Ķekavas novada uzņēmēju gada balvas 2020 nomināciju ieguvēji tiks godināti “Ķekavas novada uzņēmēju dienu 2020” laikā, kas šogad norisināsies pēdējā oktobra nedēļā no 26.oktobra līdz 30.oktobrim. Šogad uzņēmēju dienu laikā būs iespēja dzirdēt pieredzes stāstus par uzņēmumu pielāgošanos un pārmaiņu veikšanu COVID-19 krīzes laikā, kā arī gūt zināšanas par darba vides pārmaiņām un ilgtspējas jautājumiem. Precīza pasākuma programma tiks publicēta septembrī. Sekojiet līdz aktuālai informācijai Ķekavas novada mājas lapā un sociālajos tīklos. Papildus informācija info.uznemumiem@kekava.lv.
 

Uzņēmēju dienas organizē Ķekavas novada pašvaldība sadarbībā ar biedrību “Ķekavas novada Uzņēmēju padome”, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru, LIAA Jūrmalas biznesa inkubatoru, kā arī SEB banku.

 


Administratīvā pārvalde
12.08.2020.

 

  Drukāt