Ķekavas kultūras namā remontē vestibilu

Savā 50. jubilejas gadā Ķekavas kultūras namā aktīvi notiek remontdarbi, kuru laikā tiek veikta pirmā stāva vestibila un centrālo kāpņu atjaunošana.

Kā informē Ķekavas novada pašvaldības Īpašumu pārvalde, remontdarbu ietvaros vestibils iegūs jaunu modernu veidolu, kas būs ieturēts vienotā dizainā un līdz ar to saskaņosies ar iepriekš izremontēto Viesību zālīti. Ievērojot Būvniecības valsts kontroles biroja norādījumus, tiks atjaunotas Ķekavas kultūras nama galvenās kāpnes, uzliekot trepēm granīta segumu un uzstādot jaunas margas atbilstoši visām drošības prasībām.    
 

Ņemot vērā, ka valstī pandēmijas laikā tika atcelti kultūras pasākumi, Ķekavas kultūras namā remontdarbus bija iespējams uzsākt ātrāk, nekā tas bija plānots. Līdz ar to nams būs saposies jau savlaicīgāk, lai rudenī, ja to pieļaus drošības un pulcēšanās nosacījumi saistībā ar Covid-19 izplatības ierobežošanu, sagaidītu Ķekavas kultūras nama 50. pastāvēšanas gadadienu, to nosvinot plašākā lokā.
 

Atgādinām, ka šogad pavasarī jau remontdarbi veikti citās kultūras iestādēs -  Baložu kultūras namā atjaunots parkets lielajā zālē, Kora zālē un  vestibilā; Katlakalna Tautas namā uzlikts jauns skārda jumts, Ķekavas kultūras namam  nomainīta jumta notekūdeņu sistēma.

 

Administratīvā pārvalde
26.05.2020.

 

 

  Drukāt