Ar VARAM parlamentāro sekretāru pārrunā turpmākās sadarbības virzienus

Piektdien, 17. augustā, Ķekavas novada pašvaldībā uz tikšanos ar novada domes vadību ieradās Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) parlamentārais sekretārs Jānis Eglīts, lai pārrunātu turpmāko sadarbību starp ministriju un Ķekavas novada pašvaldību.
 

Ķekavas novada dome VARAM redz kā uzticamu un racionālu sadarbības partneri, tādēļ, stiprinot savstarpējās attiecības, domes vadība augusta sākumā vienojās ar parlamentāro sekretāru par tikšanos pašvaldībā, lai pārrunātu aktuālos projektus novadā un turpmākās sadarbības iespējas pašvaldību attīstības veicināšanā.
 

“Esmu pārliecināta, ka savstarpēja ieklausīšanās un konstruktīva diskusija ir atslēga uz veiksmīgu sadarbību, tādēļ man ir patiess prieks pašvaldībā uzņemt Eglīta kungu un kopā ar kolēģiem pārrunāt tālākos sadarbības virzienus. Domāju, ka pašvaldībām un ministrijai ir jāstrādā ciešā sazobē, lai sekmētu labas pārvaldības principu iedzīvināšanu publiskās pārvaldes sektorā, radot iespējas iedzīvotāju dzīves kvalitātes uzlabošanai,” norāda Ķekavas novada domes priekšsēdētāja Viktorija Baire.
 

Atzinīgi novērtējot jaunā Ķekavas novada domes sasaukuma paveikto, VARAM parlamentārais sekretārs J. Eglīts norāda: “Priecājos par jaunajiem projektiem un novada attīstības redzējumu. Uzskatu, ka tieši šādas pašvaldības, kas spēj nodrošināt iedzīvotājiem gan kvalitatīvus pakalpojumus, gan nospraust skaidru attīstības virzienu, ir nepieciešamas mūsu valstij.”
 


Ar VARAM parlamentāro sekretāru Ķekavas novada pašvaldībā tikās domes priekšsēdētāja Viktorija Baire, priekšsēdētāja 1. vietnieks Aigars Vītols, priekšsēdētāja 2. vietnieks Valts Variks un Ķekavas novada pašvaldības izpilddirektora p.i. Andris Volanskis.

 

Sabiedrisko attiecību daļa

17.08.2018.

 

  Drukāt