Novadā viesojas Gostinas Mūzikas skolas audzēkņi un skolotāji
Turpinot sadraudzību starp Ķekavu un Gostinu (Polija), no 10.-12. aprīlim Ķekavas Mūzikas skolā viesojās Gostinas Mūzikas skolas audzēkņi un skolotāji.
Bordesholma (Vācijas Republika)
1992. gadā aizsākās draudzība starp Bordesholmas reālskolu un Ķekavas vidusskolu, tad radās priekšlikums sadarboties ne tikai skolu, bet arī pašvaldību līmenī.
Ķekavā atklāj Draudzības pulksteni
6. jūlija rītā Ķekavā, pie Doles Tautas nama, svinīgi tika atklāts pulkstenis kā simbols Ķekavas un Bordesholmas (Vācija) pašvaldību draudzībai, kas ilgst jau vairāk kā 20 gadus. Jaunais pulkstenis ne tikai rādīs pareizu laiku, bet priecēs Ķekavas iedzīvotājus un viesus kā mūsdienīgs un funkcionāls mākslas elements Ķekavas vēsturiskajā centrā.
Ķekaviešu un bordesholmiešu sadziedāšanās
5. jūlijā Ķekavas – Bordesholmas sadraudzības 20 gadu jubilejas ietvaros Doles salā notika ķekaviešu un bordesholmiešu sadziedāšanās vakars, kurā piedalījās gan sadraudzības biedrību pārstāvji, gan Bordesholmas un Ķekavas novada pašvaldību vadība, kā arī Ķekavas novada domes mērs Valts Variks un Bordesholmas birģermeistars Helmuts Tiede.
Gostina (Polijas Republika)
Partnersadarbības līgums ar Gostinas pilsētu parakstīts 2007. gada 15. novembrī, ar mērķi vispusīgi attīstīt sadarbību tādās jomās kā kultūra, sports, izglītība, drošība, vietējo uzņēmēju un nevalstisko organizāciju darbība.
Atmiņas ietērpj izstādē
6. jūlijā Doles Tautas namā Ķekavā atklāšanu piedzīvoja izstāde, kuras ekspozīcija veidota par godu Ķekavas un Bordesholmas pašvaldību sadraudzības 20.gadadienai.
Valts Variks tiekas ar Bordesholmas birģermeistaru Helmutu Tiedi
Šodien, 1.jūlijā Ķekavas novada domes priekšsēdētājs Valts Variks tikās ar Bordesholmas birģermeistaru Helmutu Tiedi, kurš mūsu novadu apmeklē kopā ar delegāciju no Bordesholmas, Ķekavas-Bordesholmas sadraudzības 20 gadu jubilejas ietvaros.
Norisināsies konference „Ķekava un Bordesholma ceļā uz nākotni”
6. jūlijā Doles Tautas namā norisināsies Ķekavas un Bordesholmas 20. gadu sadraudzībai veltītā konference.
Nilufer (Bursa) (Turcijas Republika)
2010. gada aprīlī Ķekavas novada un Nilufer pašvaldības noslēdza sadarbības un draudzības līgumu.
Sirds siltums un draudzība virmo Bordesholmā
Divi gadu desmiti ... Tāds ir laiks skrējiens, ko mēro draudzības saites starp Ķekavas un Bordesholmas pašvaldībām. Vasaras vidū sadraudzība svinēja savu lielo jubileju – 20 gadus, ar dažādiem pasākumiem Ķekavas novadā un Bordesholmā (Vācijā).
Braslavas rajons (Baltkrievijas Republika)
2010. gada 30. septembrī tika parakstīts Nodomu protokols par sadarbību starp Ķekavas novada Domi un Baltkrievijas Republikas Vitebskas apgabala Braslavas rajona izpildkomiteju.
Ķekava un Bordesholma – ceļā uz nākotni
6. jūlijā Ķekavas Doles Tautas namā par godu Ķekavas Bordesholmas sadraudzības 20. gadadienai norisinājās konference Ķekava un Bordesholma – ceļā uz nākotni.
Pleskavas rajons (Krievijas Federācija)
Ķekavas novada pašvaldība 2009. gada 15. decembrī noslēdza sadarbības līgumu ar Pleskavas rajona pašvaldību. Sadarbības jomas: kultūra, izglītība, veselība, drošība, sports un uzņēmējdarbība.
Šauļu rajons (Lietuva)
Paralēli visām mūsu partnerībām, uzturam draudzīgas attiecības un veidojam kopīgus ESF projektus ar mūsu kaimiņu valsts pašvaldību – Šauļu rajonu (Lietuva).
Nizami (Azerbaidžāna)
Pats jaunākais Ķekavas novada pašvaldības sadraudzības partneris ir Nizami pašvaldība (Azerbaidžāna). Līgums ar Nizami pašvaldību tika noslēgts 2011. gadā, un sadarbība ir Latvijas Pašvaldību Savienības iniciēta.
Ķekavā atklās Draudzības pulksteni
6.jūlijā Ķekavā pie Doles Tautas nama norisināsies svinīgā Draudzības pulksteņa atklāšana.
Ķekavas–Bordesholmas sadraudzības 20 gadu jubileja
Aicinām iedzīvotājus piedalīties Ķekavas–Bordesholmas sadraudzības 20 gadu jubilejas svinībās 6. jūlijā. Ikviens tiek laipni lūgts ierasties uz Draudzības pulksteņa un izstādes atklāšanu, kā arī apmeklēt konferenci „Ķekava un Bordesholma – ceļā uz nākotni”.
Tapusi Ķekavas - Bordesholmas sadraudzības josta
Pateicoties Ķekavas novada iedzīvotāju atsaucībai, ir tapusi 40 metrus gara josta, kas ir veltījums Bordesholmas un Ķekavas novada 20 gadu sadraudzības jubilejai. Krāšņās Jostas izveidē vienojās iedzīvotāji no visa Ķekavas novada, adot, tamborējot un iesniedzot vairāk kā 260 atsevišķus adījumus, kurus kopā savienoja māsas Gaida Vītoliņa un Ērika Mālniece.
Literārais konkurss "Ķekavas - Bordesholmas sadraudzībai 20 gadi"
Atzīmējot sadraudzības 20. gadskārtu, Ķekavas novada un Bordesholmas pašvaldības kopīgi ar draudzības biedrībām izsludina īso stāstu literāro konkursu.
Ķekavas novada delegācija viesojas Raseininai pašvaldībā Lietuvā
No 20. līdz 22.septembrim Ķekavas novada pašvaldības delegācija devās uz sadraudzības pašvaldību Raseininai Lietuvā, kur norisinājās Raseininai pilsētas 760.gadadienas svinības. Vizītes ietvaros tika apmeklēti lielākie uzņēmumi un kultūras centri, kā arī aplūkots Raseininai pašvaldības un domes darbs.
Ķekavu apmeklē delegācija no Glubokoje pilsētas pašvaldības
18. aprīlī, Ķekavas novadā viesojās delegācija no Glubokoje pašvaldības Baltkrievijā. Vizītes laikā Baltkrievu delegācija apmeklēja AS „Putnu fabrika Ķekava”, tikās ar novada Domes pārstāvjiem, ka arī apmeklēja Tūrisma informācijas centru, Ķekavas novada Kultūras aģentūru un pirmsskolas izglītības iestādi „Bitīte”.
Ķekavas novadu apmeklē viesi no Raseiniai (Lietuva) pašvaldības
8-10 februārī Ķekavas novadā viesojās delegācija no Lietuvas pašvaldības Raseiniai. Vizītes laikā notika tikšanās Ķekavas novada pašvaldībā, Reģionālajā pašvaldības policijā, Ķekavas novada Kultūras aģentūrā.
  Drukāt