Āra dzīvas aktivitāšu nometne “Solis uz priekšu 2”
Jau otro gadu pēc kārtas, Ķekavas novada Jaunatnes iniciatīvu centrs sadarbībā ar Reģionālo pašvaldības policiju rīko āra dzīves aktivitāšu nometni “Solis uz priekšu ”, kurā ikvienam Ķekavas novadā dzīvojošam jaunietim, vecumā no 8 līdz 12 gadiem būs iespēja piedzīvot neaizmirstamu izdzīvošanas piedzīvojumu brīvā dabā.
Nometnes dalībnieki atrod Āfriku Baltijas jūras krastā
Veiksmīgi aizvadīta Ķekavas novada pašvaldības līdzfinansētā vasaras nometne bērniem “Pa pēdām Āfrikā”, kas no 26. jūnija līdz 2. jūlijam norisinājās Apšuciemā. Kā noskaidroja nometnes dalībnieku, ar īstajiem biedriem Āfrikas noslēpumu iespējams atklāt arī Baltijas jūras krastā
Aicina piedalīties diskusijā par jaunatnes jomas attīstību
Arī Ķekavas novada jaunieši aicināti piedalīties Strukturētā dialoga VI cikla atklāšanas konferencē – diskusijā par jaunatnes jomas prioritātēm Latvijā un Eiropā. Atklāšanas konference notiks 25. jūlijā Liepājā. Pieteikšanās līdz 21. jūlijam
Aizvadīts skolēnu aerobikas konkurss “Solis augšup!”
Šī gada 24. maijā Ķekavas vidusskolā jau septīto gadu notika Aerobikas konkurss “Solis augšup!”, kurā trīs vecuma grupās sacentās Ķekavas vidusskolas, privātskolas “Gaismas tilts ’97” un Pļavniekkalna sākumskolas skolēni.
Jaunieši aicināti vasaras brīvlaikā būt aktīviem vietvārdu talciniekiem
Vasaras brīvlaikā skolu un augstskolu jaunieši aicināti būt aktīviem “Vietvārdu talkas” dalībniekiem un apzināt un pierakstīt savas, vecāku vai vecvecāku dzimtās vietas. Apzinātos vietvārdus līdz 30. septembrim ikviens var reģistrēt Tautas vietvārdu datubāzē www.vietvardi.lv.
Izglītības daļa no 1. jūnija jaunās telpās
Ķekavas novada pašvaldības Izglītības daļa no 1. jūnija atradīsies jaunās telpās Gaismas ielā 19, k -8, Ķekavā.
Kolektīvs “Daina” gūst atzinību festivālā Braslavā
27. - 28. maijā Ķekavas kultūras nama bērnu tautas deju kolektīvs “Daina” piedalījās Starptautiskajos tradicionālās kultūras svētkos Braslavā, kas šogad atzīmēja 50. norises gadadienu. Jubilejas koncertā Ķekavas novada deju kolektīvs dalībniekus sveica ar trijām dejām, kas guva plašu atzinību.
Vasaras nometnes Ķekavas novadā
Veicinot un atbalstot izglītības iestāžu, pašvaldības institūciju un sabiedrisko organizāciju iniciatīvu vasaras nometņu projektu izstrādē un realizācijā vasaras periodā, Ķekavas novada pašvaldība 16000 eiro apmērā līdzfinansējusi septiņpadsmit dažādas dienas un diennakts nometnes. Tuvojoties vasaras brīvlaikam, aicinām iepazīties ar aktuālo vasaras nometņu sarakstu.
Ķekavas skolēniem 3. vieta konkursā “Sporto visa klase”
Piektdien aizvadītas Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) rīkotā projekta "Sporto visa klase" trešās sezonas finālsacensības. Laureātu vidū arī Ķekavas vidusskolas 4. klases skolēni, kuri sacensībās Zemgales Olimpiskajā centrā Jelgavā izcīnīja godpilno 3. vietu.
Atvērta bērnu un jauniešu interešu un profesionālās pilnveides programma
Pateicoties mūsu novada uzņēmuma SIA "Pindstrup" dāsnajam atbalstam, Ķekavas novada fonds atver jaunu bērnu un jauniešu interešu un profesionālās pilnveides atbalsta programmu. Sniegtais finansiālais atbalsts palīdzēs piepildīt sen lolotus sapņus, ilgtermiņā veicinot bērnu un jauniešu izaugsmi.
Izlaidumi Ķekavas novada skolās 2017
Zināmi Ķekavas novada skolu izlaidumu norises datumi un vietas. Šogad izlaidumu laiks Ķekavas novadā sākas 27.maijā un noslēdzas 30.jūnijā.
Piedalies “HOLI kārsu festivāla” konkursā un laimē ieejas biļetes
Tuvojoties mācību gada noslēgumam, skolēni aicināti līdz 31. maijam piedalīties “HOLI kārsu festivāla” konkursā un laimēt pasākuma ieejas biļetes visai klasei.
„Solis tuvāk” aicina piedalīties vasaras nometnēs
Biedrība „Solis tuvāk” aicina piedalīties dienas un diennakts nometnēs. Pateicoties Ķekavas novada pašvaldības līdzfinansējumam, dalības maksa diennakts nometnēs novadā deklarētiem bērniem ir 120 euro, pārējiem bērniem - 140 euro.
Ķekavas novadā eksāmeniem gatavojas 172 skolēni
Jaunnedēļ 9. un 12. klasei sāksies valsts pārbaudījumu sesija, bet mācību gads pēc eksāmenu nokārtošanas 9. klasēm beigsies 9. jūnijā, savukārt 12. klašu skolēniem - 16. jūnijā. Ķekavas novadā šajā mācību gadā pamatskolu un vidusskolu absolvēs 172 skolēni.
Ķekavas vidusskola uzvar konkursā “Tīrai Latvijai!”
Apkopoti Makulatūras vākšanas konkursa “Tīrai Latvijai!” rezultāti – 2016./2017. mācību gadā savāktas un pārstrādei nodotas vairāk nekā 1228 tonnas makulatūras. Laureātu vidū arī Ķekavas vidusskola, savācot vairāk nekā 27 tonnas.
Ķekavas Mākslas skola uzņem audzēkņus
Ķekavas Mākslas skola izsludina pretendentu pieteikšanos 2017./2018. mācību gadam. Pirmajā kursā uzņem septiņus un astoņus gadus vecus bērnus
Ansamblim “Rasa” I pakāpes diploms “Balsis 2017” finālkonkursā
Šī gada 22. aprīlī Rīgā notika Vokālās mūzikas konkursa „Balsis 2017” finālkonkursa kārta, kurā Ķekavas novadu pārstāvēja Ķekavas vidusskolas vokālais ansamblis “Rasa”, iegūstot pirmo pakāpi un 3. vietu Latvijas mērogā savā vecuma grupā.
Smilšu terapijas dziedinošais spēks
Pirmsskolas izglītības iestāde "Bitīte" no šī gada janvāra piedāvā smilšu spēles terapijas nodarbības bērniem.
7. Jauniešu Saeimas prezidijā Ķekavas novadnieks
Noslēdzoties 7. Jauniešu Saeimai, svinīgi apbalvoti nākotnes politiķa titula ieguvēji, tostarp mūsu novadnieks Gints Jankovskis.
Ķekavas novada pašvaldība aicina: Sniedz darbu skolēniem!
Ceturto vasaru pēc kārtas Ķekavas novada pašvaldība aicina uzņēmējus piedāvāt darbavietas novada izglītības iestāžu skolēniem gaidāmajā vasaras brīvlaikā.
Ķekavas Mūzikas skola 2017./2018. mācību gadā aicina mācīties
Ķekavas Mūzikas skola 2017./2018. mācību gadā aicina mācīties profesionālās ievirzes izglītības programmās.
Projekta "Garšīgie Likumi" noslēgumā 20. aprīlī Baložu jaunieši diskutēs par pārtikas drošību
Eiropas Parlamenta informācija birojs aicina jauniešus 20. aprīlī plkst. 10.00 piedalīties projekta "Garšīgie Likumi" noslēgumā Baložu vidusskolā, lai dalītos viedokļos par pārtikas drošību un iesaistītos veselīgā diskusijā.
Baložu vidusskola iesaistās Erasmus+ starpskolu stratēģiskās partnerības projektā Otrā tikšanās Romā
No 12.–18. martam Baložu vidusskolas skolotājas Astrīda Beča un Liene Višņevska devās uz Romu pārstāvēt skolu Eiropas Savienības Erasmus+ programmas starpskolu stratēģiskās partnerības projektā "ROLLING STONE – Traveler in the environment through Geomythology viewing sustainability".
PII "Ieviņa" aicina uz teātra izrādi "Trīs ruksīši"
Ceturtdien, 20. aprīlī, plkst. 10.30 aicinām aukļu pakalpojumu sniedzējus ar saviem audzēkņiem un vecākus ar bērniem, kuri neapmeklē pirmsskolas izglītības iestādi uz mūsu audzēkņu sagatavotu teātra izrādi "Trīs ruksīši"!
Sacensībās "Drošie un veiklie 2017" uzvar ķekavnieki
Otrdien, 21. martā, Salaspils sporta nama hallē notika starpskolu sacensības "Drošie un veiklie", kurās piedalījās septiņu skolu komandas sešās stafetēs. Kopā sacensībās startēja 68 dalībnieki no Salaspils 1. vidusskolas, Ķekavas vidusskolas, Pļavniekkalna sākumskolas, Salaspils 2. vidusskolas, privātās pamatskolas „Gaismas tilts 97", Ikšķiles vidusskolas un Baložu vidusskolas.
Pirmklasnieku vecāku sapulces maijā
Ķekavas novada skolas aicina pirmklasnieku vecākus uz vecāku sapulcēm maijā, lai pārrunātu aktualitātes un jautājumus, kas saistīti ar mācību procesu un semestra noslēgumu.
Ķekavas novada PII ,,Ieviņa’’ aizritējusi Teātra dienu nedēļa
Ķekavas novada PII ,,Ieviņa’’ aizritējusi Teātra dienu nedēļa. Interesanta, radoša, koša un muzikāla.
Baložu vidusskolā aizvadīta Zinātņu pamatu un tehnoloģiju diena
Baložu vidusskolā norisinājās Zinātņu pamatu un tehnoloģiju diena, kurā skolēni no 9. līdz 12. klasei demonstrēja eksperimentus fizikā un ķīmijā, pildīja uzdevumus matemātikā, un šos eksperimentus vēroja 3.–6. klašu bērni, Rīgas apriņķa portālam pastāstīja vidusskolas direktores vietniece informātikas jautājumos Astrīda Beča
Bērnu apģērbu un rotaļlietu andele
PPII "Raibā Pupa" 11.martā aicina Ķekavas novada pirmsskolas izglītības iestāžu bērnu vecākus uz apģērbu un rotaļlietu andeli, kas plkst.11.00 - 14.00 notiks Baložu kultūras namā
Draugu balle bērnudārzā “Zvaigznīte”
Valentīndienu bērnudārzā “Zvaigznīte” atzīmēja ar Draugu balli, kurā neizpalika ne tematiskas atrakcijas, ne dejas un spēles
Ar panākumiem sveic Pļavniekkalna sākumskolas zēnu komandu
Sveicam Pļavniekkalna sākumskolas zēnu komandu ar izcīnīto 2. vietu Zemgales reģiona skolēnu sporta spēlēs Tautas bumbā
Diskutē par kvalitātes vadību izglītības iestādēs
Starptautiskā projekta ietvaros 7. februārī Ķekavas novada pašvaldības speciālisti un kolēģi no Lietuvas un Vācijas piedalījās seminārā “Kvalitātes vadība izglītības iestādē” Ķekavas sākumskolas ēkā
Dabaszinību olimpiādē Ķekavas novadu pārstāv 61 skolēns
Šajā mācību gadā dabaszinību olimpiādē 4.- 6.klašu skolēniem piedalījās 61 dalībnieks no visām Ķekavas novada skolām.
Ķekavas Mūzikas skolai uzdāvināta flauta
Ķekavas Mūzikas skolā otrais semestris iesācies ar patīkamu notikumu – Rīgas Rīdzenes Rotari klubs skolai uzdāvināja TREVOR JAMES flautu. Flautu pasniedza kluba pārstāve Marika Ģederte.
Izcīnītas medaļas valsts meistarsacīkstēs brīvajā cīņā
Ķekavas novada sporta skola veiksmīgi uzsākusi 2017.gadu, janvāra vidū no Latvijas valsts meistarsacīkstēm brīvajā cīņā junioriem pārvedot vienu bronzas un vienu sudraba medaļu
Sporta diena bērnudārzā “Zvaigznīte”
Ceturtdien, 19.janvārī, bērnudārzā “Zvaigznīte” norisinājās sporta dienas ar atraktīvām stafetēm sniegā
Uzlabos Ķekavas novada skolu vidi
Ķekavas novada pašvaldība pirmā Latvijā gatavojas savās izglītības iestādēs ieviest vienotas kvalitātes vadības sistēmu. Projekta mērķis, sakārtojot skolu vidi, ir panākt, lai novada izglītības iestādes strādātu kvalitatīvāk un līdz ar to uzlabotos mācību process un apmierinātāki būtu gan skolēni, gan viņu vecāki.
Izstāde bērnudārzā “Zvaigznīte”
Bērnudārzs “Zvaigznīte” aicina apmeklēt audzēkņu, viņu vecāku un skolotāju veidoto Ziemassvētku izstādi.
Baložu vidusskola iesaistās Erasmus+ starpskolu stratēģiskās partnerības projektā
Baložu vidusskolas skolēni un skolotāji turpmākos trīs gadus iesaistīsies Erasmus + programmas starpskolu stratēģiskās partnerības projekta īstenošanā
Bērnudārzā "Ieviņa" tiek pušķotas svētku egles
Kamēr citas egles mežā vēl tikai gaida savu kārtu, kad tiks izrotātas svētku rotā, Ķekavas novada bērnudārzā "Ieviņa’’ dažādas un neparastas egles jau ir sapostas un sacenšas savā krāšņumā.
Karavīru dziesmu konkurss – veltījums brīvības cīņās kritušajiem
9.novembrī Ķekavas vidusskolā norisinājās nebijis pasākums – karavīru dziesmu konkurss. Tas bija veids, kā Ķekavas vidusskolas skolēni mēģināja izprast tālos 1919.gada notikumus, kad jauni zēni devās kaujās, lai izcīnītu brīvību savai valstij.
Bērnudārzā "Ieviņa" svin Latvijas dzimšanas dienu
Ar dziesmām, jautrām rotaļām un svētku salūtu nosvinēta Latvijas dzimšanas diena Ķekavas novada bērnudārzā "Ieviņa’’.
Ķekavas Mākslas skolas audzēkņu darbu izstādes novembrī
Aicinām aplūkot Ķekavas Mākslas skolas audzēkņu darbu izstādes novembrī.
Skolēni iesaistās projektā “Labdarības skola”
Mēneša garumā Ķekavas vidusskolas 5.a klases skolēni un audzinātāja Ilze Lisovska sarūpēja grāmatas, mantas, puzzles un spēles, lai 4.novembrī dotos uz PII “Ieviņa” iepriecināt bērnus ar lietām, no kurām paši bērni ir izauguši, bet citiem tās varētu ļoti labi vēl noderēt.
Pašvaldība līdzfinansēs pamatizglītību arī privātskolu audzēkņiem
Ķekavas novada pašvaldība ar 2017. gada 1. janvāri sniegs atbalstu arī tiem vecākiem, kuru bērni mācās privātajās vispārējās izglītības iestādēs pamatizglītības programmā (1.-9.kl.). Atbalsta apmērs 2017. gadā ir – 40 eiro mēnesī par vienu bērnu.
Ķekavas Mākslas skola aicina pieteikties interešu izglītības grupās
Ķekavas Mākslas skola aicina pieteikties interešu izglītības grupās.
Miķeļdienas gadatirgus bērnudārzā “Zvaigznīte”
Šī nedēļa mūsu bērnudārzā aizritēja spraigā darbā, kurā iesaistījās visi darbinieki,bērni un vecāki - kopā iestādes priekšā veidojām kolāžas no rudens augļiem, dārzeņiem, ogām un citiem dabas materiāliem. Bet 29.septembrī - nadzīgi tirgojāmies ar dažādiem pašdarinātiem gardumiem.
Latvijas dabaszinātņu pedagogiem pieejama jauna zinātnisko eksperimentu grāmata skolēniem
Projekta “Zaļā misija: Klimats” ietvaros ir tapusi jauna zinātnisko un tehnisko eksperimentu grāmata dabaszinātņu pedagogiem un citiem interesentiem, kurā apkopoti 42 eksperimenti par klimata pārmaiņām. Ar jauno mācību gadu eksperimentu grāmata tiks nogādāta ikvienā Latvijas vispārizglītojošā skolā un pedagogi varēs to izmantot darbam klasēs kopā ar saviem skolēniem.
Latvijas jauno velosipēdistu izlase – Eiropas čempioni!
Pagājušās nedēļas nogalē, 23.septembrī, Latvijas jauno velosipēdistu izlase saspringtā cīņā ieguva augsto 1. vietu 31. Eiropas Jauno satiksmes dalībnieku sacensībās („European Traffic Education Contest”) Čehijā. Latviju šajā sacensībās pārstāvēja arī Ramona Poreitere, Ulrika Garisone un Matīss Žilko no Baložiem.
Ķekavas novada pedagogi pilnveidos savas zināšanas Erasmus+ programmas ietvaros
Līdz ar jaunā mācība gada sākumu divas Ķekavas novada skolas – Daugmales pamatskola un Privātā pamatskola “Gaismas tilts 97” uzsāk īstenot Eiropas Savienības Erasmus+ programmas skolu sektora mobilitātes projektus.
Darba plāns 2016./2017. mācību gadam
Izglītības iestāžu darba plāns 2016./2017.mācību gadam
Daugmales pamatskola jau piekto gadu pēc kārtas saņem Zaļo karogu
125 Latvijas izglītības iestādes, tajā skaitā Daugmales pamatskola, šajā mācību gadā par īpašiem panākumiem ilgtspējīgas attīstības, vides izglītības un vides aizsardzības veicināšanā skolā un tās apkārtnē saņēmušas starptautisko Ekoskolas nosaukumu un Zaļā Karoga balvu. Vēl 57 skolas saņems diplomu un Latvijas Ekoskolas nosaukumu.
Andele mandele pirmsskolas vecuma bērniem 17.septembrī
Pasākums paredzēts Ķekavas novada pirmsskolas izglītības iestāžu bērniem un viņu vecākiem.17.septembrī, Ķekavas kultūras namā
Novada pedagogi pieredzes apmaiņā Kuldīgā
24.augustā, novada pedagogi un izglītības daļas pārstāvji piedalījās pieredzes apmaiņas seminārā un skolu apmeklējumā Kuldīgā.
Ir pieejamas brīvas vietas pirmskolas izglītības iestādēs
Šobrīd notiek grupu komplektēšana un vēl ir 7 brīvas vietas pirmskolas izglītības iestādē „Zelta rasa” Zemes ielā 2, Ķekavā un 4 vietas „Zelta rasa” Lakstīgalu ielā 11, Baložos.
Nevajag jau daudz, lai apceļotu Ameriku!
Tik ilgi gaidīta un tik ātri paskrējusi ir nometne “Turies, Amerika!”. Apšuciemā, jūras krastā, 7 dienas baudījām Latvijas mainīgos laika apstākļus. Devāmies pārgājienos, vingrojām, dejojām, darinājām, skumām un priecājamies. Izbaudījām emociju pilnu nedēļu!
Dabas aizsardzība kā piedzīvojums – Ekoskolu Jūras forums Zvejniekciemā
No 26. līdz 31. jūlijam Vides izglītības fonds ar Saulkrastu novada domes atbalstu rīkos jau sesto Ekoskolu forumu, kas šogad veltīts jūras un dabas aizsardzības jautājumiem. Ekoskolu Jūras forums notiks Zvejniekciema vidusskolā un pulcēs vairāk nekā 200 dalībniekus no 84 izglītības iestādēm, kas iesaistījušās Ekoskolu programmā, tajā skaitā arī no Daugmales pamatskolas.
Ķekavas vidusskola šogad skolu reitingā ieņem 29. vietu
Ķekavas vidusskola šī gada skolu reitingā 175 mazo skolu konkurencē ierindojusies 29. vietā.
Iepērkoties skolai, daudzbērnu ģimenes aicinātas izmantot atlaides, ko sniedz programma Latvijas Goda ģimenes apliecība “3+ Ģimenes karte”
Kancelejas preces un apģērbs ir aktuālākie pirkumi, gatavojoties jaunajam mācību gadam, un šīm preču grupām daudzbērnu ģimenes var saņemt atlaides, uzrādot apliecību “3+ Ģimenes karte”. Šī ir vienīgā valsts veidotā atbalsta programma daudzbērnu ģimenēm. Tām ģimenēm, kurām vēl nav savas “3+ Ģimenes kartes”, ir īstais brīdis tai pieteikties, lai varētu izmantot skolas preču iegādei ar atlaidēm.
Ķekavas mākslinieki piedalīsies smilšu skulptoru festivālā
Ķekavas Mākslas skolas pedagogi un audzēkņi 21.-24. jūlijā Ventspilī piedalīsies smilšu skulptoru festivālā „Zelta smilšu grauds”.
Budžeta grozījumos palielina pašvaldības izdevumus par vairāk kā pusmiljonu eiro
Ķekavas novada domes 7. jūlija sēdē tika veikti pašvaldības budžeta grozījumi 2016. gadam, palielinot šī gada izdevumus budžetā par aptuveni 707 000 eiro.
Piesakies dienas nometnei “Es būšu” Ķekavas jaunatnes iniciatīvu centrā!
Norises laiks 18.-22.jūlijs. Tiks veikta bērnu testēšana, lai noteiktu bērna iespējamo karjeras ceļu; bērni iepazīsies ar dažādām profesijām, kas pieprasītas novada uzņēmumos un uzzinās, kas ir uzņēmējdarbība, kādas īpašības nepieciešamas, lai nodarbotos ar uzņēmējdarbību. Notiks radošās darbnīcas, lai attīstītu bērnu radošās spējas.
Ķekavas novada izglītības nozares pārstāvji piedalās apmācībās par veselības veicināšanu
12.-17. jūnijā četri Ķekavas novada izglītības iestāžu pārstāvji devās uz Krakovu, (Polija), lai piedalītos starptautiskās apmācībās par tēmu „Veselību veicinošu fizisko aktivitāšu sekmēšana izglītības nozarē.”
Skolēnu darbs vasarā – iespēja tikt pie savas naudas
Nopirkt divriteni pašam par savu naudu vai jaunu datorspēli, ko vecāki atsakās dāvināt, vai savu pirmo kosmētikas komplektu, kam mamma sakās neesot naudas, – sapņi, ko var īstenot, ja vien pašam bērnam ir vēlme vasaras brīvlaikā veltīt laiku darbam.
Pašvaldība nākamajā gadā nodrošinās pirmsskolas izglītību 1527 bērniem
Risinot bērnudārzu rindu problēmu, nākamajā gadā Ķekavas novada pašvaldība varēs nodrošināt pirmsskolas izglītību 1527 bērniem, taču, neskatoties uz to, rindā uz bērnudārzu nākamajā mācību gadā vēl gaidīs aptuveni 500 bērnu.
DIENAS NOMETNE JAUNIEŠIEM vecumā no 10 līdz 15 gadiem
8. - 12. augustā plkst. 9.00 – 17.00 Plakanciemā. Organizē Reģionālā Pašvaldības Policija un Jaunatnes iniciatīvu centrs.
Bērnu un pusaudžu nodarbināšana vasarā
Skolēnu vasaras brīvlaikā, kā ierasts, aktuāls kļūst jautājums par bērnu un pusaudžu nodarbināšanu. Lai pirmā pieredze algotā darbā būtu pozitīva un izvēlētais darbs nekaitētu bērna drošībai, veselībai un tiesiskajai aizsardzībai, vecāki (aizbildņi) aicināti iepazīties ar būtiskākajiem aspektiem, kas jāņem vērā bērniem un pusaudžiem, uzsākot darba gaitas.
Ķekavas vidusskolas un Bordesholmas Hans – Bruggemann skolas sadarbība turpinās
Ķekavas vidusskolas sadarbības apmaiņas braucieni ar Bordesholmas Hans-Bruggemann skolu norisinās jau otro gadu. Šajā gadā pie mums aprīļa beigās viesojās 6 skolēni un 2 skolotāji no Vācijas, bet maija pēdējās dienās un jūnija sākumā seši 10. un 11. klašu skolēni viesojās Vācijā, kur mūs laipni uzņēma viesģimenes.
Uzlādē vasaru ar pozitīvām emocijām - izvēlies savu Lietuvas projektu un piesakies!
Jaunieti! Uzlādē vasaru ar pozitīvām emocijām - izvēlies savu Lietuvas projektu un piesakies!
Latvijas labākā jauno velosipēdistu komanda - Baložu vidusskola
1. un 2. jūnijā Biķernieku kompleksajā sporta bāzē norisinājās CSDD ikgadējais jauno velosipēdistu sacensību "Jauno satiksmes dalībnieku forums 2016" Latvijas fināls, kurā piedalījās 32 reģionu labākās komandas. Pirmo vietu šajā konkurencē ieguva Baložu vidusskolas komanda "Baložu vidusskola".
Ansambļa "Rasas" panākumi starptautiskā konkursā
Ar sudraba diplomu un labāko māksliniecisko sniegumu –diplomu 15.maijā no Kauņas Starptautiskā konkursa ieradās mūsu Ķekavas vidusskolas vokālais ansamblis “Rasa”un vadītāja Dace Bula.
Ķekavas novada skolēni piedalās mācību olimpiādēs
Ķekavas novada izglītības iestāžu audzēkņi 2015./2016. mācību gadā piedalījušies ar labiem rezultātiem dažādās olimpiādēs – gan novada un starpnovadu mācību olimpiādēs , gan novadu apvienības un valsts olimpiādēs
Pierīgas skolotāji prasa pilnveidot jauno pedagogu darba samaksas modeli
Pierīgas izglītības iestāžu un izglītības pārvalžu vadītāji un speciālisti izplatījuši atklātu vēstuli, kurā aicina pilnveidot jauno pedagogu darba samaksas modeli. Tiek prasīts iepriekš rezervētos 9 miljonus eiro novirzīt to izglītības iestāžu pedagogu darba likmes celšanai, kuri saņem minimālo "Pedagogu darba samaksas noteikumos" noteikto atalgojumu.
"Sporto visa klase" sezonas noslēgums
Ir noslēgusies otrā sezona Latvijas Olimpiskās komitejas rīkotajā projektā “Sporto visa klase”, kurā Ķekavas vidusskolu pārstāv 3. b klase.
"Sporto visa klase" sezonas noslēgums
Ir noslēgusies otrā sezona Latvijas Olimpiskās komitejas rīkotajā projektā “Sporto visa klase”, kurā Ķekavas vidusskolu pārstāv 3. b klase.
Radošā TeELPA Baložos piedāvā vasaras aktivitātes bērniem
Lai vasara vecākiem būtu bezrūpīgāka un bērniem interesantāka, radošajā TeELPĀ Baložos tiek organizētas vasaras radošās darbnīcas kopā ar Latvijas māksliniekiem.
Dziedāt korī ir stilīgi - to pierādīs kori sadziedāšanās koncertā Ķekavā
27. maijā Ķekavā notiks septiņu novadu skolu koru sadziedāšanās koncerts “Skaņā dziesmā vesels gars”, kurā piedalīsies18 kori, pulcējot uz skatuves gandrīz 700 skolēnu.
Uzņēmēji sāk piedāvāt vasaras darbus skolēniem; pieteikšanās termiņš - 15. jūnijs
Ķekavas novada pašvaldība aicina uzņēmējus vasarā piedāvāt darbu Ķekavas novada skolu skolēniem, sniedzot finansiālu atbalstu uzņēmējiem. Proti, pašvaldība atbilstoši noslēgtajiem līgumiem atlīdzina darba devējam 50% apmērā no skolēna atalgojuma.
Šogad Ķekavas novada skolās – 169 absolventu
Šogad Ķekavas novada vispārizglītojošās izglītības iestādes beigs 129 absolventi, bet profesionālās ievirzes skolas – 40 audzēkņi.
Vingrošanas svētki Ķekavā
Divdesmit otro reizi 13.-14.maijā noritēja tradicionālais starptautiskais turnīrs mākslas vingrošanā “Mazās Zvaigznītes”, kurās piedalās visjaunākās vingrotājas.
Biedrības "Solis tuvāk" rīkotās nometnes šovasar
Ar mērķi nodrošināt iespēju saturīgi pavadīt laiku, sniegt informāciju par mūsu novada un kaimiņu novadu kultūru, vēsturi un amatniekiem, iepazīstināt ar citu tautu kultūrām, attīstīt bērnu praktiskās iemaņas, dot iespēju apgūt tūrisma un orientēšanās pamatelementus biedrība „Solis tuvāk” septīto gadu rīko dienas un diennakts nometnes.
Džungļu spēles bērnudārzā "Zvaigznīte"
20. maijā plkst. 16.00 bērnudārzā "Zvaigznīte" sporta svētki "Džungļu spēles". Aicinātas ģimenes ar pirmsskolas vecuma bērniem no visa novada.
Izlaidumi Ķekavas novada skolās 2016
Zināmi Ķekavas novada skolu izlaidumu svinīgo pasākumu norises laiki.
Vasaras nometnes kempingā "Zanzibāra"
Kempings Zanzibāra aicina bērnus, pusaudžus un jauniešus uz vasaras nometnēm Ķekavā.
Ķekavas Mākslas skola iegūst 3. vietu Valsts konkursā
Aprīļa mēnesī Latvijā norisinājās profesionālās ievirzes izglītības mākslas skolu audzēkņu Valsts konkurss.
Neaizmirstams brīvlaiks vasaras sporta nometnē “Aktīvists 2016”
Notiek 6 – 16 gadu vecu bērnu uzņemšana vasaras atraktīvākajā un sportiskākajā bērnu nometnē "Aktīvists".
Pierīgas pašvaldības atklātā vēstulē pauž neapmierinātību ar jauno pedagogu atalgojuma modeli
14 Pierīgas pašvaldības, nosūtot atklāto vēstuli augstākajām valsts amatpersonām, lūdz atlikt Ministru kabineta noteikumu projektu, kas regulē pedagogu darba samaksu un valsts mērķdotācijas apjomu pašvaldībām, tālāko virzību esošajā redakcijā.
Bordesholmas Hans-Bruggemann skolas skolēnu un skolotāju vizīte Ķekavas vidusskolā
Jau otro gadu pavasarī Ķekavas vidusskolā viesojās Bordesholmas Hans - Bruggemann skolas skolotāju un skolēnu delegācija.
Ķekavas Mākslas skola uzņem audzēkņus
Sākusies audzēkņu uzņemšana Ķekavas Mākslas skolas 1. kursā 2016./2017. mācību gadam.
Unikāls jaunums mūsu skolas un pašvaldības bibliotēkās
Par sportu, draudzību, Kiberslazdu, revolūciju, ļaunumu, sociālajiem tīkliem, uzvaras garšu un daudz ko citu Jūs atradīsiet pasaulē pirmajā golfa pasakā "Lieliskā Golfa Četrinieka Izglābšana".
Kultūras ministrijas apbalvojums Ķekavas Mākslas skolas audzēknei
Apbalvojumu no Ķekavas Mākslas skolas saņēma absolvente Žanete Rudzīte
Ķekavas Mūzikas skola izsludina audzēkņu uzņemšanu 2016./2017. mācību gadam
Aicinām 2016./2017. mācību gadā mācīties profesionālās ievirzes izglītības programmās!
Mūzikas skolas korim 1. vieta konkursā Itālijā
Ķekavas Mūzikas skolas koris diriģentes Vinetas Litaunieces vadībā no 19.- 23. aprīlim piedalījās 5. Starptautiskajā bērnu un jauniešu koru konkursā “ Il Garda in Coro”
Piešķir līdzfinansējumu bērnu un jauniešu nometņu rīkošanai (Nometņu saraksts)
Šogad Ķekavas novada pašvaldības bērnu un jauniešu vasaras nometņu konkursā pašvaldības līdzfinansējums kopumā 15 000 eiro tika atvēlēts 11 organizācijām
Bērnudārzā ,,Avotiņš” viesojas Moldovas Izglītības ministrijas delegācija
No 25. līdz 28. aprīlim Latvijā viesojas darba vizītē Moldovas Republikas Izglītības ministrijas delegācija, lai iepazītos ar Latvijas izglītības sistēmu - sākot no pirmsskolas izglītības līdz jauno pedagogu sagatavošanai augstākās izglītības iestādēs.
Latvijas ziemas čempionāts mešanas disciplīnās 2016
2.aprīlī Salaspils vieglatlētikas stadionā saulainos un vējainos apstākļos norisinājās Latvijas ziemas čempionāts vesera mešanā 2016, U16, U18, U20 un pieaugušo grupām.
Uzņēmējus aicina vasarā nodarbināt skolēnus
Arī šogad, jau trešo vasaru, Ķekavas novada pašvaldība īstenos projektu, kura ietvaros aicina uzņēmējus piedāvāt darbavietas novada izglītības iestāžu skolēniem vasaras brīvlaikā.
Auklītēm kopā ar saviem audzēkņiem nodarbība "Mācies pazīt krāsas un darbojies ar tām"
2016.gada 6.aprīlī plkst.10.00 Ķekavas novada bērnudārzs "Ieviņa" konsultatīvais kabinets aicina auklītes kopā ar saviem audzēkņiem uz nodarbību: "Mācies pazīt krāsas un darbojies ar tām"
Prezentācija "Latviskā dzīvesziņa", ziema - decembris, janvāris
Privātskola "Gaismas tilts` 97" ir sagatavojusi prezentācija- "Latviskā dzīvesziņa", ziema - decembris, janvāris.
Pašvaldība izsludina vasaras nometņu projektu konkursu
Tuvojoties vasaras brīvlaikam, Ķekavas novada pašvaldība izsludina vasaras nometņu projektu konkursu. Projekta pieteikumus var iesniegt no 15. marta līdz 1. aprīlim.
Arhīvs
  Drukāt