Ķekavas vidusskolas ansamblis “Rasa” ceļā uz Dziesmu svētkiem
Ar Augstākās pakāpes diplomu, godam nopelnītā ceļazīme Ķekavas vidusskolas ansamblim “Rasa” uz Dziesmu un deju svētkiem, finišējot Vokālās mūzikas finālkonkursā “Balsis - 2015”.
Vingrošanas svētki Ķekavā
No 15. līdz 16. maijam noritēja 21. tradicionālais starptautiskais turnīrs mākslas vingrošanā “Mazās Zvaigznītes”, kurās piedalās visjaunākās vingrotājas. Šogad sacensībās piedalījās 328 meitenes vecumā no 5 līdz 13 gadiem.
Montesori bērnu attīstības centrs „punkC” aicina bērnus uz Montessori nodarbībām
Aicinām bērnus vecumā no 2,5 gadiem līdz 6 gadiem, kā arī sākumskolas vecuma bērnus (1.-4.klase) uz attīstošajām Montessori nodarbībām, kurās Jūsu bērns varēs apgūt praktiskās dzīves iemaņas, vingrināt sajūtas un maņas, attīstīt valodas, rakstīšanas un lasīšanas prasmi, gūt matemātiskos priekšstatus un izzināt dabas norises.
Ķekavā krāšņi aizvadīta Aerobikas diena 2015
20.maijā Ķekavas sporta klubā jau 9.00 no rīta bija jūtams satraukums- ikgadējā aerobikas diena klāt.
Daugmales pamatskolā Pēdējais zvans aizvadīts
15. maijā Daugmales pamatskolas 9. klase svinēja Pēdējo zvanu. Šogad šajā klasē ir 14 skolēni.
Bērni neklātienē apceļo Eiropu
Šajā mācību gadā Ķekavas novada pirmsskolas izglītības iestāžu pedagogi un bērni neklātienē apceļoja Eiropu, iepazīstoties ar dažādu tautu tradīcijām, dziesmām, dejām, rotaļām, folkloru, meklējot kopīgo un atšķirīgo mūsu un cittautu kultūrās.
Plānotās skolēnu nometnes Ķekavas novadā vasarā
Plānotās un pašvaldības līdzfinansētās aktivitātes 2014./2015.mācību gada skolēnu vasaras brīvlaikā. Aicinām piedalīties pašvaldības līdzfinansētās aktivitātes vasaras mēnēšos, lai aktīvi, izglītojoši un lietderīgi pavadītu laiku.
Izglītības iestāžu darba plāns 2015./2016. mācību gadam
Ķekavas novada izglītības iestāžu darba plāns
Sveic skolēnus par lieliskiem sasniegumiem
Ķekavas novada izglītības iestāžu skolēni atkal ir lieliski pierādījuši sevi dažādos konkursos, skatēs, sacensībās un olimpiādēs.
Ķekavas vidusskolas vokālais ansamblis "Rasa" piedalīsieds muzikālajā uzvedumā "Vilkam tāda dvēselīt"
Ķekavas vidusskolas vokālais ansamblis "Rasa", iegūstot īpaši augstus sasniegumus Latvijas mēroga konkursā "Balsis" šogad piedalīsies Dziesmusvētkos bērnu vokālo ansambļu muzikālajā uzvedumā "Vilkam tāda dvēselīt".
Apbalvoti Ķekavas novada izglītības iestāžu audzēkņi un pedagogi
Pamatojoties uz pašvaldības noteikumiem “Par naudas balvas piešķiršanu izglītības iestāžu audzēkņiem un pedagogiem”, novembrī novada izglītības iestādēs par sasniegumiem mācību olimpiādēs, konkursos, skatēs, sacensībās, ar naudas balvām tika apbalvoti 2017./2018.mācību gada laureāti. Ķekavas novada pašvaldībai ir patiess prieks par iespēju sveik 104 laureātus – gan skolēnus, agn skolotājus, gan komandas un kolektīvus.
Trešais gads Drošāka interneta vēstnešu darbībai.
Jau 3. gadu pēc kārtas Drossinternets.lv organizēja divu dienu apmācības Drošāka interneta vēstnešiem, kuras notika š.g. 20. un 21.augustā. Vēlme uzzināt, saprast un nodot citiem savas zināšanas ir kopīgais, kas vieno šīs jaukās dāmas, kuras, turklāt, ikdienā dara vairāk, nekā no viņām prasa.
Bērni iepazīst maizes dzīves ceļu “Avotiņā”
Jau kārtējo sezonu PII “Avotiņš” tiek rīkoti dažādi pasākumi un projekti, ietverot gadskārtu ieražas. Iesākot jauno mācību gadu, pedagogi kopā ar bērniem gatavojās Miķeļdienas pasākumam, kur godā tika celta maizīte - kā tā no graudiņa nonāk līdz galdam. Šī tēma ,,Maizes dzīves ceļš” padziļināti tika pētīta visu vecumposmu grupās. Bērni vairāku nedēļu garumā izzināja, izjuta, apguva prasmes un iemaņas par maizes rašanos, kā arī cepa dažādas maizītes.
Ķekavas Mākslas skola izsludina papilduzņemšanu
Ķekavas Mākslas skola izsludina papilduzņemšanu uz brīvajām vietām 2.- 4. kursā (bērniem vecumā no 9 – 11 gadiem).
Zinību diena pirmsskolas izglītības iestādē “Avotiņš”
Pirmsskolas izglītības iestādē “Avotiņš” “Zinību diena” tiek atzīmēta ar vērienu, iesaistot bērnus dažādās aktivitātēs, sniedzot nelielu koncertu un radot dažādus patīkamus pārsteigumus mazajiem.
Ķekavas mākslas skola aicina uz gleznošanu pieaugušajiem!
Ķekavas mākslas skola aicina uz gleznošanu pieaugušajiem!
Ķekavas mākslas skola aicina pievienoties jauniešu studijā
Ķekavas mākslas skola aicina pievienoties uz zīmēšanas un gleznošanas nodarbībām jauniešu studijā.
PII "Ieviņa" skolotāja Inga Burve apmeklē semināru par Erasmus+ projektu īstenošanu
PII "Ieviņa" skolotāja Inga Burve no 20. līdz 23. novebrim piedalījās Erasmus+ nacionālās aģentūras organizētajā Eiropas Savienības (EU) izglītības, mācību, jaunatnes un sporta programmas Erasmus+ nacionālo aģentūru starptautiskās sadarbības (TCA) seminārā “Partnerships for (pre-) primary schools” Antverpenē, Beļģijā.
Ēnu diena 2020
Atvērta skolēnu pieteikšanās ikgadējai Junior Achievement Latvia (JA Latvia) karjeras izglītības programmai Ēnu diena. Šogad tā norisināsies 12.februārī. Šī gada Ēnu dienas tēma – perspektīvās profesijas, kuras nākotnē saskaņā ar šī brīža darba tirgus prognozēm būs pieprasītākas nekā tajās pieejamo speciālistu skaits. Pamatā tās ir profesijas tādās nozarēs kā dabas zinātnes, matemātika, informācijas tehnoloģijas, inženierzinātnes, ražošana, būvniecība un veselības aprūpe.
Ķekavas Mākslas skolas izstāde virtuālajā vidē
Kamēr valstī izsludināta ārkārtējā situācija, Ķekavas Mākslas skola, izstādi, kas veltīta 25.jubilejai aicina skatīt digitālajā vidē.
Eiropas eksāmens 7., 8., 9. maijā
7., 8., 9. maijā www.esmaja.lv ikviens Latvijas iedzīvotājs ir aicināts piedalīties tiešsaistes testā Eiropas eksāmens. Eiropas eksāmena mērķis ir rosināt zinātkāri un pilnveidot zināšanas par mums, Latviju, Eiropas Savienību, kā arī sekmēt piederību demokrātiskai Eiropai, atzīmējot Eiropas dienu.
No 10.jūnija Baložu bibliotēka atvērta apmeklētājiem
No 10.jūnija Baložu bibliotēka atvērta apmeklētājiem. Apmeklētāji aicināti ievērot drošības pasākumus.
Ķekavas Mākslas skolas salidojums
Ķekavas Mākslas skolas absolventu salidojums 2020.gada 10. oktobrī.
Baldones un Ķekavas novadu pašvaldības uzsāk darbu pie kopīgas jaunatnes politikas īstenošanas sistēmas izveides.
Baldones novada dome sadarbībā ar Ķekavas novada domi uzsāk īstenot Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2020. gadam ietvaros finansēto projektu “SA-DARBĪBA”.
Aizsardzības ministrija sagatavojusi video lekciju skolēniem par Bermontiādi un Rīgas atbrīvošanu
Sagaidot 11. novembri, Lāčplēša dienu, Aizsardzības ministrija kopā ar Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem un Latvijas Kara muzeju ir sagatavojusi video lekciju skolēniem “Sargājot Rīgu: toreiz un tagad”, aicinot to izrādīt skolās visā Latvijā, kā arī iepazīties ar to ikvienu Latvijas iedzīvotāju.
LABIE DARBI AVOTIŅĀ!
Pirmsskolas izglītības skolotāja Lelde Žīgure aicināja PII “Avotiņš” grupas ,,Gliemezīši” bērnu vecākus uz mirkli pārvērsties par labiem, mīļiem Eņģeļiem un palīdzēt Ķekavas novada pašvaldības Daugmales Sociālajam dienestam - Adatiņa, sarūpēt dāvaniņas.
Ziemassvētku brīnumi PII “Avotiņā”
Ziemassvētki ir brīnumains laiks! Tie atnāk ne tikai kalendārā un dabā, liekot saulei sākt savu ceļu augšup, bet arī mūsu prātā un sirdī. Šis laiks liek mums katram ne tikai kļūt laipnākam, labestīgākam, bet arī rosina pārdomāt un izvērtēt padarīto un, ieklausoties savā sirdī, kalt nākotnes plānus.
Ķekavas Mūzikas skola uzņem jaunus audzēkņus
Ķekavas Mūzikas skola 2020./2021.mācību gadā aicina mācīties PROFESIONĀLĀS IEVIRZES IZGLĪTĪBAS PROGRAMMĀS!
Ķekavas Mākslas skola uzņem audzēkņus 2021./2022. mācību gadam
No 19.maija – 10. augustam notiek pretendentu pieteikšanās, sūtot iesniegumu uz e-pasta adresi kekavas.makslasskola@kekava.lv
Zināmi Jauno uzņēmēju dienu 2021 dalībnieki
Latvijas lielākā izglītības organizācija Junior Achievement Latvia (JA Latvia) un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) 15.-17. jūnijā organizēs par tradīciju kļuvušo ikgadējo pasākumu jaunajiem uzņēmumiem Jauno uzņēmēju dienas 2021, kas šogad norisināsies tiešsaistē.
Ķekavas novadā mācības uzsāk 464 pirmklasnieku
Septembrī Ķekavas novada vispārējās izglītības iestādēs mācības kopumā uzsāks 3492 skolēni, no tiem 464 audzēkņi skolas gaidas uzsāks 1. klasē. Kopā jaunajā mācību gadā atvērtas 21 pirmās klases sešās Ķekavas novada pašvaldības skolās un vienā privātajā izglītības iestādē.
Arhīvs
  Drukāt