Iestāžu basketbola turnīrā uzvar Ķekavas novada pašvaldības komanda
Baložu vidusskolas sporta kompleksā norisinājās Ķekavas novada pašvaldības iestāžu basketbola turnīrs, kurā uzvaras laurus plūca Ķekavas novada pašvaldības komanda. SKATĪT REZULTĀTUS ŠEIT!
Bērnu sporta spēlēs piedalās ap 400 dalībniekiem
Ķekavas novadā pie Sporta kluba 25. maijā notika bērnu sporta spēles, lai popularizētu sporta aktivitātes, kā veselīgu dzīvesveidu un lietderīgu brīvā laika pavadīšanas veidu. SKATĪT REZULTĀTUS ŠEIT!
Bērnu un jauniešu vasaras nometnes
Ķekavas novada pašvaldības izsludinātajā bērnu un jauniešu vasaras nometņu konkursā pašvaldības līdzfinansējumu ieguva četras nevalstiskās organizācijas.
Jauniešu organizācija meklē viesģimenes
Jau augusta beigās Latvijā ielidos 18 skolēni no Vācijas, Taizemes un Austrijas. Šobrīd aktīvi notiek viesģimeņu meklēšana šiem jauniešiem.
Konkursā „Brīvprātīgais 2012” aicina jauniešus pārliecināties par brīvprātīgo darba ieguvumiem
Izglītības un zinātnes ministrija aicina visus Latvijas jauniešus vecumā no 13 – 25 sadarbībā ar savu pašvaldību, kādu nevalstisko organizāciju vai jauniešu centru veikt brīvprātīgo darbu un piedalīties konkursā „Brīvprātīgais 2012”.
Ķekavas Mūzikas skola aicina uz jauniešu bigbenda koncertu
14. novembrī pl.16.30 Ķekavas Mūzikas skolas koncertzālē notiks Jelgavas reģiona jauniešu bigbenda KONCERTS (Diriģents Raitis Ašmanis). Bigbendā muzicē arī Ķekavas Mūzikas skolas jaunieši.
Jaunieši aicināti piedalīties forumā - KAFIJA AR POLITIĶI
13. novembrī Doles Tautas namā mūsu novada aktīvie un zināt gribošie jaunieši tiksies ar Ķekavas novada deputātiem un vadošo iestāžu pārstāvjiem, lai sniegtu savu redzējumu par notiekošo novadā un par to, kāds ir viņu skatījums uz mūsu novada nākotni.
Ķekavas novada sporta skolas vieglatlēti izcīna godalgotas vietas
2013. gada 11. janvārī Ogrē norisinājās „Ogres novada sporta centra atklātās sacensības vieglatlētikā „C” grupai” 2000.g. un 2001.g. dzimušajiem sportistiem. Tajās piedalījās Ķekavas novada sporta skolas audzēkņi, izcīnot godalgotas vietas.
Sitaminstrumentu klases audzēkņi aicina uz koncertu
Ķekavas Mūzikas skolas sitaminstrumentu klases audzēkņi aicina uz koncertu 17. decembrī
Ķekavas novada sporta skolas riteņbraucējs Beļģijā izcīna 2. vietu
2012.g. 26.decembrī velokrosā, Beļģijā, Antheit (Wanze) startēja Ķekavas novada sporta skolas riteņbraukšanas grupas audzēknis Kristofers Bindemanis un izcīnīja 2.vietu.
Informācija par pedagoģiski medicīniskās komisijas darbu
Ķekavas novada pašvaldība organizē iespēju novada izglītības iestāžu audzēkņiem (līdz 4.klasei ieskaitot) saņemt pedagoģiski medicīniskās komisijas pakalpojumus.
Ķekavas Mākslas skola gatavojoties Dziesmu un Deju svētkiem
Rīgas pilsētvidē redzami reklāmas stendi ar labākajiem bērnu darbiem. Tajos izmantoti arī Ķekavas Mākslas skolas audzēkņu Kristas Smiltnieces (9 gadi), Lindas Kreicumas (8 gadi), skolotāja Linda Auziņa, Elzas Ozolkājas (9 gadi), skolotāja Ilona Korņilko, darbi.
Ķekavas Mākslas skolas audzēknei Inetai Vanagai Goda balva
18. Starptautiskajā bērnu un jauniešu grafiskās mākslas biennālē Torunā (Polijā) piedalījās 36 valstis no Eiropas, Āzijas un Amerikas ar 1139 darbiem, tai skaitā piedalījās Ķekavas Mākslas skolas pārstāvji.
Izstāde lelle kā didaktisks materiāls
2014.gada 26.martā Ķekavas novada PII ,,Ieviņa’’ pieredzes skola ,,Lelle kā didaktisks materiāls nodarbībām, rotaļām zināšanu un sociālo prasmju attīstīšanā.”
Aizvadīta angļu valodas olimpiāde
20.februārī Baložu vidusskolā norisinājās pirmā 7.klašu novada angļu valodas olimpiāde. Olimpiādē tika pārstāvētas novada pamatskolas un vidusskolas, kopumā piedaloties 17 skolēniem.
Panākumi 5.starptautiskajā turnīrā „BALTIC FLOWER 2014”
1.-2. februārī Jelgavā norisinājās 5.starptautiskais mākslas vingrošanas turnīrs „BALTIC FLOWER 2014”. Sacensībās bija pārstāvētas septiņas valstis – līdz ar Latviju arī Luksemburga, Portugāle, Čehija, Lietuva, Igaunija un Izraēla. „Baltic Flower 2014” Jelgavā pulcējis ap 350 mākslas vingrotāju.
Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes vieglatlētikā
31.01.-02.02. Rīgas sporta manēžā notika sacensības „Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes vieglatlētikā telpās”. Sacensībās savus startus aizvadīja vieglatlēti no Ķekavas novada sporta skolas.
75% Latvijas skolēnu mācībās gribētu lietot sociālos tīklus
75% Latvijas skolēnu sociālos tīklus labprāt izmantotu ne tikai saziņai ar draugiem, bet arī ar skolotājiem un mācībām noderīgas informācijas iegūšanai. Visbiežāk Facebook, Twitter, Draugiem.lv un citu tīklu priekšrocības mācībās skolēni saredz situācijās, kad dažādu iemeslu dēļ ir jākavē skola un stundām jāseko līdzi attālināti.
Ķekavas novada PII ,, Ieviņa’’ noslēdzies tematisko pasākumu mēnesis
Ķekavas novada PII ,, Ieviņa’’ noslēdzies tematisko pasākumu mēnesis. Šoreiz pārsteidza skolotājas ar radošuma un izdomas bagātību.
Ķekavas novada mākslas vingrotājas izcīna medaļas
23.februārī Rīgā, Arkādijas sporta namā risinājās atklātās meistarsacīkstes individuālajā un grupu vingrojumu programmā mākslas vingrošanā „VINGRO VISI 2014”. Plaši pārstāvētās sacensībās grupu vingrojumu programmā savas medaļas izcīnīja Ķekavas novada Sporta skolas mākslas vingrotājas.
Ķekavas vieglatlētam medaļa vieglatlētikas sacensībās
2014.g.25.februārī Rīgas nacionālajā sporta manēžā notika Sporta skolas „Arkādija” atklātās ziemas sacensības vieglatlētikā „D” grupai.
Ķekavas vidusskolas vokālais ansamblis "Rasa" iegūst I pakāpi
Šā gada 20.februārī Salaspils k/n "Rīgava" norisinājās vokālās mūzikas konkursa "Balsis" I kārta, kurā dalību ņēma Ķekavas, Salaspils, Ikšķiles un Olaines novadu kolektīvi, sākot ar vokālo duetu, trio līdz ansamblim.
Meteņi PII ”Zvaigznīte”
25.februārī PII”Zvaigznīte”jautri un skaļi tika nosvinēti Meteņi.Netraucēja sniega trūkums,darbojāmies telpās un bija pat improvizēta vizināšanās ar ragavām.
Mums ir skolēni ar kuriem lepoties!
Šā gada 2.martā Rīgas Vācu ģimnāzijā norisinājās atklātā angļu un vācu valodas olimpiāde, kurā piedalījās tie skolēni no visas Latvijas, kuri bija uzrādījuši veiksmīgus rezultātus olimpiādes pirmajā kārtā. Šajā olimpiādē piedalījās arī skolēni no mūsu novada. Vairāku simtu skolēnu konkurencē mūsu skolēni ir uzrādījuši labus rezultātus.
Vai varam iedomāties vienu dienu bez papīra?
Papīrs ir izstrādājums, ko mēs lietojam katru dienu un visdažādākajos veidos. Iepazīstoties ar tēmu „Kā top papīrs” (pēc metodiskā līdzekļa „Raibā pasaule”), PII ,,Avotiņš” sagatavošanas grupas ,,Mākonīši” bērni guva priekšstatu par papīra izgatavošanu. Bērni no makulatūras izveidoja papīra bļodiņas un veica pētniecisko darbu, nosakot dažādu papīru īpašības. Darba gaitā bērni un pedagogi secināja, ka jārīko izstāde ,,Papīra izstrādājumi”.
Ansamblis „Jūti” sniegs koncertus Lielbritānijā
No 30. aprīļa līdz 5. maijam Ķekavas novada jauniešu vokālais ansamblis „Jūti” dosies uz Lielbritāniju, kur sniegs divus koncertus. Viens no koncertiem norisināsies Lielbritānijas pilsētā Pīterboro (Peterborough), savukārt otrs notiks Londonā.
Eiropas Čempions loka šaušanā
No 1.marta līdz 3.martam Spānijas pilsētā Segorbe Latvijas izlase piedalījās Eiropas Čempionātā loka šaušanā (IFAA sistēmā) iekštelpās. Ķekavas vidusskolas 6.a klases skolnieks Haralds Bensons, startējot kadetu grupā vecumā līdz 13gadiem, izcīnīja Eiropas čempionā titulu tradicionālo loku klasē (CMLB), kā arī laboja esošos Eiropas rekordus gan vienā kārtā (271 punkts), gan 3 dienu kopsummā (806 punkti).
Svētki tuvojas!
Pavasara saulgriežu svētki tuvojas un novadā rosība – jaunas idejas vides noformējumā. Tās palīdz realizēt arī Ķekavas Mākslas skolas pedagogi un audzēkņi. Olu krāsošana realizēsies divu nedēļu garumā un tad svētkos priecēs visus laukumiņā pie pasta, kā arī ābeļdārzā pie sākumskolas.
Izsludina sociālo vides reklāmu konkursu „Vide 2.0”
SIA „Zaļā josta” izsludina vides aizsardzības plakātu konkursu „Vide 2.0”. Konkursa dalībnieki aicināti izstrādāt plakātus, tajos paužot savas idejas par vides saudzēšanu, sniedzot risinājumu vides problēmām un uzsverot zaļa un videi draudzīga dzīvesveida nepieciešamību mūsdienās.
Ķekavas novada Auklīšu dienestā vairāk kā 70 aukles
Ķekavas novadā ar Izglītības daļas gādību sekmīgi tiek īstenots projekts, kura ietvaros tiek apkopota informācija par profesionālām auklītēm, kas piedāvā savus pakalpojumus ģimenēm ar maziem bērniem, lai vismaz daļēji atrisinātu pastāvošo problēmu ar bērnudārzu rindām mūsu novadā.
Ķekavas jauno vieglatlētu panākumi Talsos
13.martā Talsos norisinājās „Talsu novada vieglatlētikas sacensības telpās”, kurās godalgotas vietas izcīnīja Ķekavas novada sporta skolas jaunākie vieglatlēti.
LSPA/Ķekavas novads iekļūst Nacionālās līgas pusfinālā volejbolā
Volejbola komanda LSPA/Ķekavas novads izcīnot otro uzvaru ceturtdaļfināla sērijā ir iekļuvusi pēc ranga otrā spēcīgākā Latvijas turnīra labāko kvartetā.
Ķekavas vidusskolas ansamblis „Rasa” iegūst 1. pakāpes diplomu vokālās mūzikas konkursā
Ķekavas vidusskolas ansamblis „Rasa” iegūst 1. pakāpes diplomu vokālās mūzikas konkursā godam pārstāvēja Ķekavas novadu un ieguva 1. pakāpes diplomu vokālās mūzikas konkursā „Balsis”.
Apsveicam Klāvu Timermani!
Mēs lepojamies! Apsveicam Klāvu Timermani un Privātskolas Gaismas Tilts 97 kolektīvu ar iegūto 1. vietu 2.martā notikušajā atklātajā angļu valodas olimpiādē 6.klašu grupā! MA vadītāja I.Apine
Ogres novada sporta centra turnīrs „Sniegpārsliņas kauss 2014”
26.-27. janvārī Ogrē norisinājās mākslas vingrošanas sacensības „Sniegpārsliņas kauss 2014”, kurās veiksmīgi savus startus aizvadīja Ķekavas novada sporta skolas audzēknes.
Krievu tradīciju svētki „Masļeņica ”
2014. gada 20. februārī Ķekavas novada PII „Avotiņš” 5-6gadīgo grupu bērni piedalījās novadā vienīgās mazākumtautību grupas "Gliemezīši" Masļeņicas svētku svinēšanā.
Aizvadītas sacensības Minibasketbolā
Aizvadītajā nedēļā Ķekavas novada mazie basketbolisti sekmīgi startēja starpnovadu Minibaskebola sacensībās.
Valodas attīstības nodarbības
18. februārī PII „Zvaigznīte”notika konsultatīvā centra organizētā valodas attīstības nodarbība 1,5 – 3 gadus veciem bērniem „Pirkstu rotaļspēles kā palīglīdzeklis bērnu valodas attīstībā pirmsskolas vecumā”.
Muzikāli tematiskais pasākums ,, Cits ar kurpēm, cits ar vīzēm, cits ar...’’
19.februārī Ķekavas novada PII ,,Ieviņa’’ notika muzikāli tematisks pasākums ,, Cits ar kurpēm, cits ar vīzēm, cits ar...’’ uz kuru bija pulcējušās mūzikas skolotājas no Salaspils, Carnikavas, Ikšķiles un citiem Ķekavas novada bērnudārziem.
Par pedagogu profesionālās darbības kvalitātes novērtēšanas procesa organizēšanu 2013./2014.mācību gadā
Balstoties uz Eiropas Sociālā fonda projekta „Pedagogu konkurētspējas veicināšana izglītības sistēmas optimizācijas apstākļos” (turpmāk – projekts) 3.aktivitātes (pedagogu profesionālās darbības kvalitātes novērtēšanas sistēmas pilnveide un tālāka attīstība) rezultātiem, arī 2013./2014.mācību gadā tiek turpināta Valdības rīcības plānā noteikto uzdevumu un Sadarbības memorandā starp ministriju un nevalstisko organizāciju pārstāvjiem pausto apņemšanos īstenošana, pakāpeniski ieviešot ilgtermiņa pedagogu motivācijas, atalgojuma un profesionālās darbības kvalitātes sasaistes sistēmu.
Noslēgusies Ķekavas novada matemātikas olimpiāde
15.janvārī Ķekavas vidusskolā tika organizēta Ķekavas novada matemātikas olimpiāde 5.- 8. klašu skolēniem.Olimpiādē piedalījās 57 dalībnieki no visām Ķekavas novada skolām: 5.klašu grupā-20 dalībnieki, 6.klašu grupā-18 dalībnieki, 7.klašu grupā-9 dalībnieki, 8.klašu grupā-10 dalībnieki.
Sporta skolas „Arkādija” atklātās ziemas sacensības vieglatlētikā
21.janvārī Rīgas sporta manēžā norisinājās vieglatlētikas sacensības „A” un „B” vecuma grupu jauniešiem un jaunietēm. No sacensībās startējošajiem Ķekavas novada sporta skolas audzēkņiem, veiksmīgākais starts Sindijai Bukšai. 300 m sprinta distancē izcīnīta 1.vieta un 60 m sprintā ieņemta 3.vieta.
Aizvadīts skatuves runas konkurss pirmsskolas vecuma bērniem
28. janvārī Ķekavas novada pirmsskolas izglītības iestādē "Bitīte" notika skatuves runas konkurss pirmsskolas vecuma bērniem. Vairāk kā 20 mazie dalībnieki uzveica satraukumu un iepriecināja klātesošos ar savu uzstāšanos, skaidri un teicami runājot latviešu un ārvalstu dzejnieku darbus.
Sākas skolu komandu pieteikšanās erudīcijas konkursam ”eXperiments”
Reģistrācija Latvenergo koncerna skolēnu erudīcijas konkursam ”eXperiments” notiks līdz 19. februārim mājaslapā www.experiments.lv. Šogad konkurss būs vēl plašākā mērogā  ar sešām pusfināla kārtām reģionu centru lielākajās pilsētās.
Florbola ČEMPIŅŠ
Aizvadīts jau 5. turnīrs jaunajiem florbolistiem, kuri savu spēlēt māku apgūst Ķekavas novada bērnu dārzos un, kuru vecums ir līdz 7 gadiem. Šogad jaunākie bija 3 gadus veci spēlētāji.
Ogrē savus startus aizvada Ķekavas jaunākie vieglatlēti
7.februārī Ogres novada sporta centrā norisinājās atklātās sacensības vieglatlētikā „Ogres ziema 2014” D grupai – 2003./2004.g.dzimuši zēni un meitenes.
Ķekavas novada sporta skolas darba plāns
Ķekavas novada sporta skolas darba plāns 2014. gada martam.
Runas attīstības nodarbības
PII ”Zvaigznīte” konsultatīvais centrs aicina vecākus, vecvecākus, auklītes kopā ar bērniem vecumā no 1,5 -3 gadiem, kuri vēl neapmeklē mūsu pirmsskolas izglītības iestādi, uz runas attīstības nodarbību.
VISC organizētie semināri
VISC organizētie semināri no 2014.gada februāra līdz jūnijam.
Novada Dabaszinību olimpiāde
24. janvārī Daugmales multifunkcionālajā centrā notika Ķekavas novada Dabaszinību olimpiāde 4., 5., 6. klašu skolēniem.
Izglītības iestāžu darba plāns septembrim un oktobrim
Jaunais mācību gads ir sācies. Arī Ķekavas novada izglītības iestāžu darba plāns 2014./2015. mācību gada septembrim un oktobrim ir gatavs.
Ķekavas novada izglītības iestāžu pedagogu konkurss
Konkursa mērķis – apzināt un izvērtēt pedagogu darba rezultātus izglītības jomā. Motivēt pedagogus radošai darbībai audzināšanas darbā, mācību priekšmetu metodikā un sabiedriskajās aktivitātēs.Izteikt pateicību un apbalvot izglītības iestāžu pedagogus par ieguldījumu mācību un audzināšanas darbā.
Pagājušā gada diagnosticējošo darbu 3.klasei un 6.klasei rezultātu analīze
23.septembrī Ķekavas novada pašvaldības telpās darba sanāksmē tikās novada vispārizglītojošo skolu sākumskolas skolotāju metodisko komisiju vadītāji.
Skolēni iesaistīsies aktīvā cīņā pret vides piesārņojumu ar bīstamiem atkritumiem – izlietotām baterijām
Pierādot sabiedrībai, ka vienkārša ikdienas rīcība spēj sasniegt ievērojamus rezultātus, “Zaļā josta” jau devīto gadu pēc kārtas pulcēs Latvijas skolēnus un bērnudārzu audzēkņus kopējā izlietoto bateriju vākšanas konkursā “Tīrai Latvijai!”. Konkursa laikā plānots savākt rekordlielu izlietoto bateriju apjomu, nogādājot to drošai pārstrādei otrreizējās izejvielās.
Ķekavietim panākumi Tukuma Maratonā "SEB MTB"
M16 grupā trešo vietu ieguva Ķekavas novada sporta skolas (ĶNSS) audzēknis Niklāvs Boļšis
Jūrmalas pilsētas atklātās meistarsacīkstes mākslas vingrošanā
No 27.-28. septembrim Jūrmalā norisinājās atklātās meistarsacīkstes mākslas vingrošanā.
“Zaļā josta” uzsāk Vislatvijas elektroiekārtu atkritumu vākšanas konkursu izglītības iestādēs
Attīstot gadu gaitā izkoptu otrreizējo izejvielu vākšanas tradīciju Latvijas izglītības iestādēs, šajā mācību gadā “Zaļā josta” nāk klajā ar jaunu Elektrisko un elektronisko iekārtu atkritumu vākšanas konkursu – “Tīrai Latvijai!”. Konkursa ietvaros ar izglītības iestāžu audzēkņu starpniecību otrreizējai pārstrādei tiks vāktas nokalpojušas vai nederīgas elektriskās un elektroniskās mājsaimniecības iekārtas
Atklātās meistarsacīkstes mākslas vingrošanā “VINGRO VISI”
No 1.-2. novembrim Rīgā norisinājās atklātās meistarsacīkstes individuālajā un grupu vingrojumu mākslas vingrošanā “VINGRO VISI”. Sacensībās plaši tika pārstāvētās gan Latvijas vingrotājas no Rīgas, Ķekavas, Jūrmalas, Jelgavas, Liepājas, Ogres u.c. vingrošanas skolām, gan arī no Lietuvas bērnu jaunatnes sporta iestādēm
Salaspils sporta skolas atklātās sacensības vesera mešanā “RUDENS 2014”
Š.g. 2. novembrī Salaspils stadionā notika Salaspils Sporta skolas atklātās sacensības vesera mešanā “RUDENS 2014”
Seminārs novadu apvienības skolu direktoru vietniekiem mācību darbā
4.novembrī Doles Tautas namā norisinājās seminārs novadu apvienības skolu direktoru vietniekiem mācību darbā
Bērnudārzs "Bitīte" svin Mārtiņdienu
6.novembra rītā sākās bērnudārza Mārtiņdienas svinības. Kā jau ierasts, uzdevums bija iepazīstināt bērnus ar gadskārtu svinamo dienu- Mārtiņiem. Šogad mūsu bērnudārzā ir ļoti daudz bērnu, tāpēc centāmies šos svētkus padarīt pēc iespējas vienkāršākus, saprotamākus un jautrākus.
Mārtiņdienas jampadracis bērnudārzā „Zvaigznīte”
10.novembrī bērnudārzā „Zvaigznīte” pulcējās maskās ģērbtu bērnu un pieaugušo,lai ietu rotaļās,dziedātu,dejotu un tā aizbiedētu visus mošķus
Bērnu vizuālās mākslas konkurss "Latvijai"
Sagaidot Latvijas dzimšanas dienu, Ķekavas novada vispārizglītojošo skolu 1.- 4. klašu skolēni piedalījās atklātajā vizuālās mākslas konkursā "Latvijai".
Bērnudārzs "Zvaigznīte" atzīmē Lāčplēša dienu
Mūsu iestādes konsultatīvais centrs aicināja visus pirmsskolas vecuma bērnus – arī tos,kas neapmeklē mūsu bērnudārzu –aizdegt svecītes 11.novembra vakarā par godu Lāčplēša dienai.
Latvijas dzimšanas dienas ieskaņas pasākumi bērnudārzā „Zvaigznīte”
Gatavojoties Latvijas Republikas proklamēšanas 96.gadadienai,mūsu iestādes darbinieki,bērni un vecāki centās rast atbildi uz jautājumu „Kas ir Latvija?”
Bērni,kuri vēl neapmeklē pirmsskolas izglītības iestādi aicināti apmeklēt Ziemassvētku radošo darbnīcu
28.novembrī plkst.14.00 bērnudārza„ZVAIGZNĪTE” konsultatīvais kabinets aicina bērnus,kuri vēl neapmeklē pirmsskolas izglītības iestādi,kā arī viņu vecākus vai auklītes interesanti pavadīt laiku mūsu radošajā darbnīcā,kurā radīsim Ziemassvētku dekorus. Mīļi lūgti!
Praktikums bērnudārzā „Zvaigznīte”
24.novembrī mūsu pirmsskolas iestādē notika praktikums skolotājām „Ziemassvētku dekoru gatavošana”.
Privātskolas "Gaismas tilts`97" skolniece ir viena no konkursa "Mana kā Valsts prezidenta uzruna..." laureātēm
Noskaidroti konkursa „Mana kā Valsts prezidenta uzruna Latvijai dzimšanas dienā” uzvarētāji. Skolas "Gaismas tilts`97" 7. klases skolniece Annija Punte ir viena no konkursa laureātēm.
Ķekavas novada latviešu valodas un matemātikas skolotāji viesojas Daugavpilī
21.novembrī Ķekavas novada latviešu valodas un matemātikas skolotāji devās izbraukuma seminārā uz Daugavpili
Starpnovadu skolu jaunatnes deju kolektīvu vadītāju seminārs
26.novembrī Ķekavas kultūras namā norisinājās Starpnovadu skolu jaunatnes deju kolektīvu vadītāju seminārs
Novadnieki uzlabo vācu valodas zināšanas
Ķekavas un Bordesholmas draudzības biedrība Ķekavas novada nevalstisko organizāciju projektu atbalsta konkursa ietvaros, izmantojot pašvaldības piešķirto līdzfinansējumu 1000 eiro apmērā, īstenojusi projektu „Vācu valodas praktiskie aspekti”
Ziemassvētku ieskaņas koncerts bērnudārzā "Avotiņš"
17.decembrī plkst. 18.00 bērnudārza "Avotiņš" metodiskais kabinets ielūdz uz Ziemassvētku koncertu Baložos dzīvojošās ģimenes ar bērniem un pensionārus.
Tikšanās ar Valsts prezidentu Andri Bērziņu
Rīgas Latviešu biedrība organizēja radošo darbu konkursu 2 kārtās „Es un mana dzimtene”, kurā piedalījās vairāk nekā 300 bērnu no visas Latvijas.
Ogres novada sporta centra atklātās sacensības vieglatlētikā
9. janvārī Lēdmanē, sacensībās vieglatlētikā telpās, savus pirmos šā gada startus aizvadīja vieglatlēti no visas Latvijas. Pirmo vietu 40 m skrējienā ieguva Ķekavas novada sporta skolas audzēknis Artūrs Isajevs.
Noslēdzies jauniešu projekts “My voice matters”
7. februārī, Ķekavas novada Jaunatnes iniciatīvu centrā norisinājās projekta “My voice Matters: Europen young citizens initiative”(Manai blasij ir nozīme: Eiropas jauniešu pilsoniskā iniciatīva) noslēguma tikšanās, kurā piedalījās 26 Ķekavas novadā dzīvojoši jaunieši vecumā no 13 – 25 gadiem.
Pedagogu pieredzes apmaiņa ,,Labā prakse”
2015.gada 12.martā Ķekavas novada pašvaldības bērnudārzā ,,Avotiņš” norisinājās 2014./2015.mācību gada pedagogu profesionālās darbības kvalitātes novērtēšanas metodiskā darba pieredzes apmaiņa ,,Labā prakse”.
,,Cālis 2015’’ bērnudārza ,,Bitītē"
Kā jau katru gadu, gaidot pavasari, pirmsskolas izglītības iestāde ,,Bitīte’’ organizēja 28.februārī mazo vokālistu dziedāšanas konkursu ,,Cālis 2015’’.
„Ķekaviņas” dejotāji skatē Salaspilī
11.martā "Ķekaviņa" dejotāji piedalijās deju skatē "Salaspilī"
Vokālā ansambļa „Rasa” panākumi konkursā „Balsis – 2015”
Ķekavas vidusskolas vokālais ansamblis „Rasa” nu jau ceturto gadu startē vokālās mūzikas konkursā „Balsis”.
Bērnudārzs ,,Ieviņa’’ aicina uz tikšanos auklītes kopā ar saviem audzēkņiem, kuri vēl neapmeklē iestādi
Bērnudārzs ,,Ieviņa’’ aicina auklītes kopā ar saviem audzēkņiem, kuri vēl neapmeklē iestādi uz tikšanos.Tēma ,,Padziedāsim, padejosim”
Bērnudārza „Bitīte” audzēkņu panākumi bērnu vokālajā konkursā „Odziņa 2015”
Saulainā svētdienas dienā 15.martā Ķekavas kultūras namā izskanēja gadskārtējais bērnu vokālais konkurss „Odziņa 2015”.
Ķekavas vidusskolā 1.klasē pieteikto bērnu un potenciālo pirmklasnieku vecāku sapulce jau šodien
28.aprīlī 19.00 aicinām visus 2015./2016.mācību gadam Ķekavas vidusskolā 1.klasē pieteikto bērnu un potenciālo pirmklasnieku vecākus uz sapulci
Bērnudārzs „Bitīte” ielūdz uz pavasara koncertu
Bērnudārzs „Bitīte”ielūdz uz pavasara koncertu „No sirsniņas sirsniņai” otrdien 14.aprīlī plkst. 10.00.
Bērnudārzā „Bitīte” aizvadīts koncerts „No sirsniņas sirsniņai”
Sagaidot pavasari , jau piekto gadu pēc kārtas bērnudārza „Bitīte” konsultatīvais centrs rīkoja koncertu „No sirsniņas sirsniņai”.
Aizvadīts turnīrs mākslas vingrošanā “Sniegpulkstenīšu kauss 2015”
Sacensības norisinājās no 11. līdz 12. aprīlim Ogres novada sporta centra telpās
Aizvadīta 2. kārtas koru skate- Ķekavas novada koriem augsti rezultāti
23.aprīlī Ķekavas pagastā, Doles Tautas namā tika atklāts 2. kārtas koru skašu dziesmu maratons, lai uzzinātu, kuri kori piedalīsies XI skolu jaunatnes Dziesmu un deju svētkos.
Dace Kolosovska vesera mešanā Aizkrauklē izcīnījusi 2.vietu
23.aprīlī Aizkrauklē aizritēja sacensības Aizkraukles novada Sporta skolas sezonas atklāšanas sacensības vieglatlētikā „Metēju diena””. Vieglatlētikas sacensībās spēkiem mērojās audzēkņi no Ķekavas, Aizkraukles, Iecavas, Jaunjelgavas, Murjāņiem, Vecumniekiem, Valmieras un Lietuvas, startējot lodes grūšanā, vesera, šķēpa un diska mešanās.
Uz XI Latvijas skolu jaunatnes Dziesmu un deju svētkiem startē arī Ķekavas novada vispārizglītojošo skolu skolēni
21.aprīlī Jūrmalā, Bulduru Dārzkopības vidusskolā, norisinājās Pierīgas reģiona vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursa- izstādes "Rakstu darbi" un tērpu kolekciju skates noslēguma pasākums.
Peldētāju veiksmīgie starti sacensībās
18. aprīlī Liepājā notika starptautiskās sacensības peldēšanā, kurās startēja septiņi Ķekavas novada sporta skolas audzēkņi.
Bērnudārzā "Ieviņa" tematiskais pasākums ,,Ceļojums Eiropā’’ aizvadīts
2015.gada 22.aprīlī Ķekavas novada bērnudārzs ,,Ieviņa’’ aicināja citas novada izglītības iestādes uz tematisko pasākumu ,,Ceļojums Eiropā’’.
Panākumi riteņbraukšanā- Uzvaras SEB MTB maratonā 2015
Svētdien, 26. aprīlī tika aizvadīts Latvijas lielāko riteņbraukšanas sacensību "SEB MTB" maratona pirmais posms no Cēsīm līdz Valmierai.
Skolēnu sporta un prāta spēļu pusfinālā Jelgavā ERGO balvas izcīna divas Ķe-kavas vidusskolas klases
30. aprīlī Jelgavā notikušajā Vislatvijas skolēnu sporta un prāta spēļu “ZZ čempionāta” pusfinālā tā atbalstītājs apdrošināšanas sabiedrība ERGO apbalvoja savas favorītklases – Ķekavas vidusskolas 5b klasi, Ķekavas vidusskolas 8a klasi un Auces vidusskolas 11a klasi.
Uzvaras mākslas vingrošanas sacensībās “Baltijas pērle” 2015
Sacensības notika 27.-29. aprīlim, Svetlogorskā, Kaļiņingradā.
Ķekavas Mākslas skola piedāvā maijā
Ķekavas Mākslas skola maijā piedāvā radošas bērnu izstādes
Intensīvās deju dienas "Iekustini savu pasauli"
Tuvojas sezonas noslēgums un "JVclubs Dance Company" ir sagādājis īpašu pārsteigumu mūsu dejotājiem - deju sezona jūnijā ir pagarināta par vienu nedēļu! Intensīvās deju dienas- katrai dienai sava programma ar tēmu "Iekustini savu pasauli". Pieteikties var ikviens!
Biedrība „Solis tuvāk” sesto gadu rīko diennakts nometnes Daugmalē
Biedrība „Solis tuvāk” sesto gadu rīko diennakts nometnes Daugmalē ar mērķi nodrošināt iespēju saturīgi pavadīt laiku, sniegt informāciju par mūsu novada un kaimiņu novadu kultūru, vēsturi un amatniekiem, iepazīstināt ar citu tautu kultūrām, attīstīt bērnu praktiskās iemaņas, dot iespēju apgūt tūrisma un orientēšanās pamatelementus.
Aicina apmeklēt semināru par Montesori izglītību
Biedrība “Raibais taurenis” sadarbībā ar Latvijas Montesori asociāciju un Ķekavas novada pašvaldības atbalstu 19. maijā, plkst. 19.00 Ķekavas Kultūras namā rīkos pirmo semināru vecākiem.
Arhīvs
  Drukāt