Sākas pieteikumu pieņemšana grantu programmai “(ie)dvesma”; jaunajiem uzņēmējiem pieejams atbalsts 80 000 eiro

10. septembrī sākas projektu pieņemšana grantu programmai “(ie)dvesma”, ko īsteno SEB banka kopā ar Jūrmalas pilsētu, Ķekavas, Mārupes, Olaines, Ogres, Siguldas un Ropažu novadiem ar mērķi veicināt uzņēmējdarbības attīstību Pierīgā. Kopējais pieejamo grantu apmērs šogad ir 80 000 eiro, un finansējuma saņemšanai var pieteikties gan strādājoši uzņēmumi, gan vēl neīstenotu biznesa ideju autori. Iesniegt projektus var līdz 30. septembrim.


Maksimālā naudas summa vienam grantam ir 10 000 eiro, un uz to var pretendēt gan privātpersonas, kas vēl tikai plāno uzsākt savu biznesu, gan arī jau esoši uzņēmumi, kas veic vai plāno veikt saimniecisko darbību kādā no grantu programmā iesaistītajām pašvaldībām un dibināti pirms ne vairāk kā trim gadiem. Granta līdzekļi paredzēti saimnieciskiem mērķiem esošā biznesa attīstīšanai vai arī jauna uzņēmuma izveidei.

 

Saņemto pieteikumu atlase notiks trīs kārtās, izvērtējot gan to atbilstību programmas kritērijiem, gan biznesa plānu un idejas potenciālu. Iesniegtos projektus vērtēs žūrijas komisija, kuras sastāvā būs uzņēmējdarbības profesionāļi un pašvaldību pārstāvji. Rezultātu paziņošana un uzvarētāju apbalvošana notiks 12. novembrī.

 

Grantu programma norisināsies jau piekto reizi. Līdz šim programmas ietvaros atbalstu savas idejas īstenošanai saņēmuši teju 30 jaunie uzņēmēji Pierīgā.

 

Plašāka informācija un nolikums: www.seb.lv/iedvesma.

 


SEB banka
10.09.2021.

 

  Drukāt