25.jūlijā – Vasaras tirgus Ķekavā

Atsākot tradicionālo svētdienas tirgu organizēšanu, 25.jūlijā, Ķekavā, Skolas ielā pie Doles Tautas nama no plkst.8.00 līdz 15.00 norisināsies “Vasaras tirgus”. Tajā būs iespējams iegādāties visu preču grupu produktus, ne tikai amatnieku un mājražotāju izstrādājumus, bet arī rūpniecības preces.


Tā kā tirgu organizēšana ir pakļauta valstī noteiktajiem epidemioloģiskās drošības noteikumiem, tirgotāju skaits nepārsniegs 40 un tirdzniecības teritorija būs norobežota, kā arī tiks regulēta tirgus apmeklētāju plūsma. Lielākā daļa tirgotāju būs no jaunā Ķekavas novada, tādā veidā atbalstot vietējos uzņēmējus.


Līdztekus iespējai iegādāties dažādus mājražotāju un amatnieku darinājumus, noderīgas lietas sadzīvei vai sevis palutināšanai ar kādu gardumu, varēs uzzināt arī par jaunākajām tūrisma aktualitātēm Ķekavas novadā un Pierīgā kopumā, jo blakus tirgus teritorijai darbosies EXIT RĪGA mobilais tūrisma informācijas stends. Tā būs lieliska iespēja aprunāties ar tūrisma speciālistu klātienē un uzzināt par ceļošanas un atpūtas iespējām visā Pierīgā.