Šonedēļ piedalies Ķekavas novada Uzņēmēju dienās tiešsaistē

Pielāgojoties jaunajiem apstākļiem, kā arī rūpējoties par dalībnieku un lektoru veselību, šogad Ķekavas novada Uzņēmēju dienu pasākumos klātienē varēs piedalīties ierobežots apmeklētāju skaits, tādēļ aicinām izmantot iespēju un sekot līdzi ekspertu diskusijām Ķekavas novada sociālo tīklu tiešraidēs.


Ķekavas novada Uzņēmēju dienas norisināsies 28. un 29.oktobrī, īpašu uzmanību pievēršot tādām tēmām kā nākotnes izaicinājumiem darba tirgū, atbalsta saņemšanas iespējām uzņēmējiem un digitālo rīku efektīvai izmantošanai.


28.oktobrī Ķekavā, Jaunu ideju centrā no plkst. 10.00 aicinām sekot līdzi ekspertu sarunai “Pieprasīts darbinieks un nākotnes darba vieta”, kurā diskutēs par to, kas ir šībrīža aktuālās prasmes darba tirgū, ko darba devējs sagaida no darbinieka un kādi ir ieguvumi no elestīgā darba laika ieviešanas ikdienā. Diskusijā piedalīsies Latvijas darba devēju konfederācijas (LDDK) eksperts Pēteris Leiškalns, “Draugiem Group” runasvīrs Jānis Palkavnieks, kā arī Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūta vadītāja Dace Helmane.


28. oktobra pēcpusdienā pārstāvji no Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras, AS “Attīstības finanšu institūcijas Altum”, kā arī nevalstisko organizāciju sektora dalīsies ar vērtīgu informāciju par dažādiem atbalsta pasākumiem uzņēmējiem - gan COVID-19 radītās ietekmes mazināšanai, gan finansējuma iegūšanai.


29.oktobrī, Ķekavas kultūras namā plkst. 10.00 būs iespējams pievienoties tiešsaites apmācībām “Digi rīts kopā ar Miķeli Bendiku”. Interaktīvā procesā būs iespējams noskaidrot atbildes uz tādiem jautājumiem kā:

 

  • Cik digitāli zinošs vadītājs es esmu šorīt?
  • Kā veiksmīgi vadīt savu komandu attālināti?
  • Ko sagaida patērētājs 21.gs.?

 

Tāpat lekcijas laikā varēs iepazīties ar digitālo rīku iespējām un nozīmi mārketingā, pārdošanā, uzņēmuma vadībā, kā arī  noskaidrot knifus un padomus ikdienas plānošanā un organizēšanā.


Miķelis Bendiks ir Komercizglītības centra (KIC) biznesa treneris, Produktīva Pakalpojumu Vadīšana programmas eksperts, digitālās transformācijas, inovāciju un pārmaiņu konsultants.


Ievērojot visus drošības nosacījumus 28.oktobra pasākumos klātienē varēs piedalīties līdz 20 cilvēkiem, bet 29.oktobra apmācībās līdz 30 cilvēkiem. Lai dalībniekiem nodrošinātu fiksētas, personalizētas sēdvietas, aicinām pieteikties uz klātienes pasākumiem -  https://ej.uz/UznemejuDienas2020.


Šogad Ķekavas novada Uzņēmēju dienas norisināsies arī virtuālā formātā- diskusijām tiešsaistē būs iespējams sekot līdz Ķekavas novada sociālo tīklu Yotube un Facebook profilos.

  


Ievērojot valdības noteiktos jaunos epidemioloģiskos drošības un pulcēšanās nosacījumus, “Ķekavas novada uzņēmēju gada balva 2020” svinīgā apbalvošanas ceremonijas norise pārcelta uz vēlāku laiku, kad situācija valstī, saistībā ar Covid-19 izplatību būs stabilizējusies.


Paldies ikvienam, kurš nobalsoja par nominācijas “Iedzīvotāju simpātija” kandidātiem, balsojums ir noslēdzies, līderiem iegūstot vairāk kā 70% no visām saņemtajām balsīm.

 

Administratīvā pārvalde
19.10.2020.

 

 
  Drukāt