Ķekavai tuvojas otrais Šļūkšanas festivāls

Jaunatnes iniciatīvu centrs ielūdz uz II Šļūkšanas festivālu, kas norisināsies 24. februārī Ķekavā. Dalībnieki startēs trijās disciplīnās - bērnu braucienos, individuālajos braucienos un grupu braucienos, kā arī centīsies pārsteigt ar savu ārējo tēlu un braucamrīka noformējumu.

Šļūkšanas festivāls norisināsies uz kalniņa, kas atrodas aiz Ķekavas estrādes. Dalībnieki pasākuma dienā uz vietas varēs pieteiks savu dalību trīs disciplīnās ar šādiem starta laikiem:

plkst.12:00 Bērnu braucieni (vecumā līdz 10 gadiem)

plkst.13:00 Individuālie braucieni (no 11 gadu vecuma)

plkst.14:00 Grupu/ģimeņu braucieni (no trijām personām līdz neierobežotam cilvēku skaitam, kas startē ar vienu kopīgu pārvietošanās līdzekli).


Šļūkšanas inventāru sev nodrošina paši pasākuma dalībnieki. Visi aicināti padomāt arī par sava ārējā tēla un braucamrīka noformējumu, lai sacenstos par balvām šādās nominācijās:

  • Bērnu braucienos – “Drosmīgākais šļūcējs”,”Jautrākais šļūcējs” un “Stilīgākais šļūcējs”.
  • Individuālajos braucienos – “Ātruma pavēlnieks”, “Tālšļūcējs”, “Daiļšļūcējs”
  • Ģimeņu/Grupu braucienos – “Dižākā mafija”, “Skaļākā banda”,”Atraktīvākais grupējums”.

Jaunatnes iniciatīvu centrs aicina nokļūšanai izmantot ērti pieejamo publiskā transporta pieturvietu pie baznīcas Vecajā Ķekavā. Viesi, kas ieradīsies uz pasākumu ar personīgo transportu, tiek lūgti savas automašīnas novietot Ķekavā, Skolas ielā, pretim Jaunatnes iniciatīvu centram, tālāk sekojot pasākuma dienā izvietotajām norādēm.

Pasākumu vadīs Edgars Varaņickis. Dalība ziemas festivālā ir bez maksas! Ar pasākuma nolikumu iespējams iepazīties šeit.
 

Sabiedrisko attiecību daļa

16.02.2018.

  Drukāt