ZIŅAS

Aicinām iedzīvotājus iesniegt priekšlikumus 2022.gada budžetam

Ķekavas novada pašvaldība ir uzsākusi darbu pie nākamā gada budžeta plānošanas un šī gada darbu izvērtēšanas. Uzsākot plānošanas procesu, aicinām iedzīvotājus iesniegt savas idejas, ieteikumus, priekšlikumus un risināmos jautājumus tālākai novada veiksmīgai izaugsmei.

Rehabilitācijas projekts bērniem ar īpašām vajadzībām Ķekavā turpinās

Ķekavā kopš 2020. gada septembra 28 bērni ar īpašām vajadzībām un viņu vecāki saņem individuālus rehabilitācijas pakalpojumus ESF projekta “Daudzdisciplināri rehabilitācijas pakalpojumi bērniem ar īpašām vajadzībām un viņu likumiskajiem pārstāvjiem” Nr. 9.2.2.3/20/A/011 ietvaros.

Valstī ārkārtējās situācijas laikā ir mainīts Ķekavas novada pašvaldības darba laiks

Ņemot vērā valdības noteiktos ierobežojumus un izsludināto ārkārtējo situāciju, Ķekavas novada pašvaldībā no 21.oktobra līdz 14.novembrim noteiktas izmaiņas darba laikā. Šajā posmā Ķekavas novada pašvaldības klientu apkalpošanas centru darba laiki būs šādi:

Baložu vidusskolas piebūves būvniecību plāno pabeigt martā

Lai paplašinātu un modernizētu mācību vidi Baložu vidusskolā, nodrošinot papildus mācību vietas vairāk kā 280 skolēniem, šobrīd aktīvi notiek skolas moduļa tipa piebūves un sporta laukuma pārbūves būvniecības darbi, kurus plānots pabeigt pēc dažiem mēnešiem – 2022.gada martā.