ZIŅAS

Asistenta pakalpojuma nodrošināšana pēc ārkārtējās situācijas atcelšanas

No 7. aprīļa ārkārtējā situācija valstī tika atcelta, tomēr virkne epidemioloģiskās drošības pasākumu joprojām paliek spēkā, līdz ar to ir veikti grozījumi Ministru kabineta noteikumos Nr.360 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai”, kuri nosaka, ka laika periodā, kamēr spēkā ir epidemioloģiskās drošības pasākumi, kuri liegs personām ar invaliditāti pilnvērtīgi izmantot asistenta pakalpojumu, to varēs saņemt atvieglotā kārtībā, kāda tā bija ārkārtējās situācijas laikā.

Plānoti ūdens padeves atslēgumi Baložos

Pēc tehnoloģiskā pārtraukuma no 6. aprīļa ir atsākti darbi būvobjektā “Uzvaras prospekta pārbūve no Baložu ielas līdz Lakstīgalu ielai Baložos, Ķekavas novadā”. Saistībā ar šiem būvdarbiem ir plānoti ūdens padeves atslēgumi Baložos.

No 9. aprīļa tiks atjaunoti vairāki vakara reisi Pierīgas maršrutos

Sakarā ar pasažieru skaita palielināšanos no 2021. gada 9. aprīļa tiks atjaunoti vairāki vakara reisi Pierīgas maršrutos, tostarp Ķekavas novadā, kur autobusi atsāks kursēt maršrutā Nr.6845 Rīga–Baldone un Nr.6779 Rīga–Daugmale.

Saņemti vairāk kā 90 pieteikumi Ķekavas novada EKO dienām bioloģisko atkritumu izvešanai

Ķekavas novadā 10. aprīlī notiks Ķekavas novada pašvaldības un SIA ‘’Clean R’’ rīkotās EKO dienas, kuru laikā iedzīvotāji bez maksas varēs nodot bioloģiskos atkritumus. Šobrīd saņemti 93 iedzīvotāju pieteikumi BIO atkritumu izvešanai.