ZIŅAS

Valsts nodrošinātais juridiskais atbalsts parāda piedziņas jautājumos

Lai veicinātu iedzīvotāju informētību par savām tiesībām un sniegtu skaidrojumu par valsts nodrošinātās juridiskās palīdzības saņemšanu parāda piedziņas un atbrīvošanas no parādsaistībām jautājumu risināšanai, Juridiskās palīdzības administrācija sagatavojusi skaidrojumu un informatīvo materiālu.

Veloceļa būvniecības procesā iestājies tehnoloģiskais pārtraukums

Ķekavas novada pašvaldības Attīstības un būvniecības pārvaldes speciālisti informē, ka veloceļa no Ķekavas līdz Katlakalnam būvniecībā gar autoceļu A7 pašlaik ir tehnoloģiskais pārtraukums.

Noskaidroti Ziemassvētku rotājumu konkursa uzvarētāji

Ziemassvētku rotājumu konkurss “Uzmirdzi Ķekavas novadā 2021” tiek rīkots jau piekto reizi un šoreiz saņemti 28 pieteikumi. Konkursa žūrija ir izvēlējusies četrpadsmit konkursa laureātus, kuru rotājumu kompozīcijas bijušas gan krāšņas, gan labi pieejamas apskatei novada iedzīvotājiem, tāpat noskaidrota arī iedzīvotāju simpātija.

Kopiena kopienai: Mežinieku kopienas pieredze

26.janvāra pievakarē aicinām pieslēgties tiešsaistes pieredzes apmaiņas pasākumam, kur Ķekavas novada Mežinieku kopiena dalīsies savā uzkrātajā pieredzē un gūtajās atziņās pēdējā gada laikā, kas izvērties visai intensīvs, pateicoties projektam Aktīvo iedzīvotāju fonda programmā.