Starptautiska projekta ietvaros jaunieši talko Baldonē

20. aprīlī Baldonē, pie Sajūtu takas*, kas atrodas Ceriņu parkā, notika takas sakopšanas un tajā esošo elementu atjaunošanas talka, kurā piedalījās jaunieši no dažādām valstīm.

Talkā piedalījās jaunieši no dažādām pasaules valstīm Erasmus +  Jauniešu apmaiņas projekta “Design and share your city” ietvaros. Pirms aktīviem talkošanas darbiem viesi no Ukrainas, Turcijas, Vjetnamas, Vācijas un Apvienotajiem Arābu Emirātiem tika iepazīstināti ar Baldones pazīstamākajām vietām, dodoties nelielā ekskursijā kopā ar pašvaldības tūrisma speciālisti Aivu Vancāni. Talkas ietvaros tika atjaunoti bojātie Sajūtu takas elementi, atsvaidzināta dūņu vanniņa, piebērti akmentiņi un sakopta apkārtne.

Šādi jauniešu apmaiņas projekti ir zināmi visā pasaulē, kuru laikā iespējams iepazīt dažādas valstis, kopienas, darboties brīvprātīgā darbā un iesaistīties dažādās aktivitātēs.
Aiga Mauriņa, projektā iesaistītā persona, aicina jauniešus iesaistīties šāda veida projektos, lai izpētītu iespējas, socializētos ar vienaudžiem, iepazītu dažādas valstis un kultūras, kā arī apceļotu dažādas valstis

Talku sadarbībā ar Ķekavas novada pašvaldību organizēja biedrība “Solis tuvāk”** projekta Erasmus +  Jauniešu apmaiņas projekta “Design and share your city” ietvaros.

*“Baldones sajūtu taka” simbolizē ceļu, ko cilvēki veikuši, lai atgūtu veselību, gan tiešā, gan pārnestā nozīmē. Garais ceļš pretim veselībai ir bijis dažāds – sērūdens peldes,  dūņu vannas un masāžas, pastaigas Baldones priežu mežos. Sajūtu taka simbolizē Baldones dabas bagātības, kas palīdzējušas slimajam tapt veselam!
Sajūtu taka ir izveidota 2018. gadā Baldones novadu svētku laikā, pateicoties Baldones iedzīvotāju iniciatīvai un darbam. 80 metru garā Sajūtu taka atrodas blakus Baldones dziednieciskajam sērūdenim – “Ceriņu parkā”.
Taka ejama basām kājām, lēnām izbaudot ik solīti, ļaujot dabas spēkam dziedēt.

** Biedrība “Solis tuvāk” dibināta 2009.gada novembrī. Biedrību izveidoja 11 privātpersonas, kuras vieno kopīga ideja par izglītības un kultūras projektu rīkošanu, sociālās sabiedrības attīstību Ķekavas novadā un labdarību. Biedrība cieši sadarbojas ar Ķekavas novada pašvaldību un ir noslēgusi sadarbības līgumu. Biedrībai ir labas attiecības ar izglītības politikas veidošanā iesaistītajām personām Latvijā, tā ir Latvijas Pieaugušo izglītības asociācijas (LPIA) biedrs.

Foto galerija

Administratīvā pārvalde

Notikumu kalendārs

Calendar of Notikumi

Pi Pir

Ot Otr

Tr Tre

Ce Cet

Pi Pie

Se Ses

Sv Sve

5 notikumi,

Pieaugušo kolektīvu un pulciņu nodarbības 2022./2023.g. sezonā Baložu pilsētas kultūras namā

Bērnu kolektīvu un pulciņu nodarbības 2022./2023. sezonā Baložu pilsētas kultūras namā

ATBALSS

ATBALSS

-

REDZES PĀRBAUDE

7 notikumi,

-

Svečturu rotāšanas darbnīca

5 notikumi,

6 notikumi,

-

Lasītāju klubiņa tikšanās

6 notikumi,

6 notikumi,

Sveču liesmu sasildīti

7 notikumi,

6 notikumi,

-

Valentīna dienas darbnīca

10 notikumi,

-

Lielais Indiķis

Apsolūti sievišķīgi

6 notikumi,

5 notikumi,

6 notikumi,

MĀTES PIENS

10 notikumi,

Lielais Indriķis

-

Trušu kāposti

4 notikumi,

5 notikumi,

Marmadjūks

3 notikumi,

ATBALSS

ATBALSS

ATBALSS

ATBALSS

ATBALSS

ATBALSS

ATBALSS

ATBALSS

ATBALSS

ATBALSS

ATBALSS

ATBALSS

ATBALSS

ATBALSS

ATBALSS

ATBALSS

ATBALSS

ATBALSS

ATBALSS

ATBALSS

ATBALSS

ATBALSS

ATBALSS

ATBALSS

ATBALSS

ATBALSS

ATBALSS