Sadarbībā ar vadošo “Providus” pētnieci izstrādā vadlīnijas sabiedrības līdzdalībai Ķekavas novadā

Partnerība “Daugavkrasts” publisko domnīcas “Providus” vadošās pētnieces Līgas Stafeckas izstrādātās vadlīnijas sabiedrības līdzdalībai Ķekavas novada pašvaldībā.

Rekomendācijas ir izstrādātas vairāk nekā gadu ilgušā mērķtiecīgi virzītā diskusiju un pārmaiņu procesā.  Tās kalpos par sadarbības ceļa karti kā pašvaldības darbam sabiedrības labā, tā NVO kontaktpunkta Partnerības “Daugavkrasts” interešu pārstāvības, resursu un zināšanu pārneses darbā. Vadlīnijas ir pieejamas Partnerības “Daugavkrasts” mājaslapā: https://ej.uz/vadlīnijas_sadarbība

Vadlīniju mērķis ir sniegt atbalstu Ķekavas novada pašvaldībai un iedzīvotājiem savstarpējās sadarbības veidošanai, lai pašvaldības pieņemtie lēmumi un rīcība būtu demokrātiski apspriesta un saskaņota ar novada iedzīvotājiem, ieklausoties viņu vajadzībās.

Vadlīniju izstrāde balstīta uz pētījumiem par Latvijas pašvaldību pieredzi sabiedrības līdzdalības nodrošināšanā, starptautiskajiem standartiem šajā jomā, normatīvo regulējumu (spēkā esošo un izstrādes stadijā esošo), kā arī fokusgrupām ar Ķekavas novada NVO pārstāvjiem un pašvaldības deputātiem un darbiniekiem.

2021.gada jūnijā biedrība “Partnerība Daugavkrasts” uzsāka pārmaiņu procesu Aktīvo iedzīvotāju fonda (www.activecitizensfund.lv) finansēta projekta ietvaros. Daugavkrasts vēlas aktivizēt pilsonisko sabiedrību sadarbībai un izveidot aktīvo iedzīvotāju kopienu un nevalstisko organizāciju pārstāvniecību apvienotajā Ķekavas novadā.

Par projektu:
Projekts “Partnerības Daugavkrasts kapacitātes stiprināšana jaunas funkcijas attīstīšanai”
Projekta reģistrācijas Nr. AIF/2021/IK/150
Īstenošanas periods 2021.gada 1.jūnijs – 2022.gada 31.maijs
Projekta kopējais finansējums 19 933.83 EUR
Projektu īsteno Biedrība “Partnerība Daugavkrasts”
Projekta mērķis ir biedrības “Partnerība Daugavkrasts” kapacitātes stiprināšana, lai varētu attīstīt jaunu funkciju – pilsoniskās sabiedrības sadarbības aktivizēšanu un pārstāvniecību Ķekavas novadā.

Uzziņām:
Aiga Smiltāne, biedrības “Partnerība “Daugavkrasts”” administratīvā vadītāja
tel. 25418113
e-pasts: info@daugavkrasts.lv
www.daugavkrasts.lv
https://www.facebook.com/kekavasnovadanvo
https://www.facebook.com/partneribadaugavkrasts

 

Biedrība “Partnerība “Daugavkrasts”

Notikumu kalendārs

Calendar of Notikumi

Pi Pir

Ot Otr

Tr Tre

Ce Cet

Pi Pie

Se Ses

Sv Sve

3 notikumi,

Guntara Sviķa gleznu izstāde

2 notikumi,

3 notikumi,

2 notikumi,

2 notikumi,

1 notikums,

2 notikumi,