Pagarināta pieteikšanās konkursa “Eksporta un inovācijas balva 2023” kategorijā “Eksportspējīgākais jaunais tūrisma produkts”

Līdz 3. oktobrim pagarināta pieteikšanās Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) un Ekonomikas ministrijas izsludinātajam konkursam “Eksporta un inovācijas balva 2023”, kategorijā “Eksportspējīgākais jaunais tūrisma produkts”, kura mērķis ir novērtēt un izcelt uzņēmumus, kuri sniedz ieguldījumu Latvijas tautsaimniecības attīstībā.

“Sagaidāms, ka konkursā atspoguļosies ekonomikā notiekošo pārmaiņu ietekme, ko piedzīvojam pēdējos gados. Esam mērķtiecīgi strādājuši, lai sniegtu atbalstu uzņēmumiem, kuri attīsta pasaules līmenī konkurētspējīgus produktus un pakalpojumus. Pieņemot globālos izaicinājumus, Latvijas uzņēmumi ir spējuši pārorientēties un apgūt arvien jaunus tirgus. Ar konkursu vēlamies izcelt šos veiksmes stāstus un kliedēt mītus, ka Latvijā neko neražojam,” saka LIAA direktors Kaspars Rožkalns.

Pieteikumu var aizpildīt platformā: www.business.gov.lv

Uz balvu kategorijā “Eksportspējīgākais jaunais tūrisma produkts” var pretendēt komersants, biedrība, nodibinājums, plānošanas reģions vai pašvaldības iestāde, kurš pēdējo divu gadu laikā ir ieviesis tirgū tādu jaunu tūrisma produktu, kas ir ilgtspējīgs, inovatīvs, kvalitatīvs un ar augstu pievienoto vērtību, nodrošinot tūristu iesaistes iespēju, un ir piemērots ārvalstu tūristu vajadzībām.

Balvu šajā kategorijā piešķir divās grupās, vienā vērtējot mazo un vidējo komercsabiedrību (darbinieku skaits ir 1 -250, un tā neto apgrozījums vai kopējā gada bilance nepārsniedz 50 miljonus eiro) iesniegtos pieteikumus, otrā – biedrību, nodibinājumu, plānošanas reģionu vai pašvaldības iestāžu iesniegtos pieteikumus.

Konkursa noslēguma ceremonijā speciālo balvu “Drošākajam eksportētājam” pasniegs arī finanšu institūcija “Altum”.

Konkursa uzvarētāji saņems Ekonomikas ministrijas diplomu un Latvijas Republikas finansētu balvu – 2000 eiro darījuma braucienam divām personām, tai skaitā līdzdalībai komersantu delegāciju sastāvā valsts augstāko amatpersonu vizītēs ārvalstīs, līdzdalībai LIAA organizētajās tirdzniecības misijās un individuālo darījuma braucienu, apmaksai. Tāpat uzvarētājiem tiks dotas tiesības izmantot attiecīgās konkursa kategorijas zīmi uz visiem saviem produktiem vai produktu līnijām, kā arī uz mārketinga materiāliem.

Konkurss “Eksporta un inovācijas balva” norisināsies jau 18. gadu un kopā apbalvoti tiks 19 uzņēmumi piecās kategorijās ar vairākām apakšgrupām. Uzvarētāju apbalvošanas ceremonija paredzēta 2023. gada 14. decembrī.

informācija šeit: https://www.eibalva.lv/

Notikumu kalendārs

Calendar of Notikumi

Pi Pir

Ot Otr

Tr Tre

Ce Cet

Pi Pie

Se Ses

Sv Sve

8 notikumi,

Bērnu uzņemšana Baložu pilsētas kultūras nama 2023/2024 sezonas pulciņos un kolektīvos

Pieaugušo uzņemšana Baložu pilsētas kultūras nama 2023/2024 sezonas pulciņos un kolektīvos

Izstāde CIKLS

Izstāde CIKLS

DIVAS PASAULES

DIVAS PASAULES

8 notikumi,

9 notikumi,

Mana Brīvība

MANA BRĪVĪBA

9 notikumi,

7 notikumi,

8 notikumi,

8 notikumi,

8 notikumi,

16 notikumi,

Uldis Krauze- GLEZNAS

-

Lāčplēša diena

9 notikumi,

-

MEITEŅU KORIS Ķekavā

9 notikumi,

-

Valsts svētku koncerts

12 notikumi,

TRĪS ZVAIGZNES. ZIGFRĪDS

8 notikumi,

Sieviete ar dzeltenām brillēm

7 notikumi,

8 notikumi,

8 notikumi,

Ēriks Akmenssirds

10 notikumi,

ĒRIKS AKMENSSIRDS

DANČU VAKARS

7 notikumi,

6 notikumi,

7 notikumi,

7 notikumi,

-

Grāmatu tārpiņa tikšanās

6 notikumi,

9 notikumi,

-

PASAKU SARGI

10 notikumi,

Ziemassvētkus gaidot