“Veselības centrs 4” filiālē “Valdlauči” pieejami valsts apmaksāti rentgena izmeklējumi

”Veselības centrs 4” filiālē ”Valdlauči” darbojas rentgena kabinets, kurā tiek veikti pilna spektra izmeklējumi ar samazinātu starojumu un izcilu attēlu kvalitāti. Filiāles ”Valdlauči” rentgena iekārta, pateicoties tās uzbūvei, ļauj veikt izmeklējumus visām ķermeņa daļām, pacientam gan stāvot, gan sēžot, gan guļot. Tai ir kustīga galda virsma un tā ir piemērota arī adipoziem pacientiem ar lielu ķermeņa masas indeksu. Iekārtas apstrādes darba stacija nodrošina pacientu rentega izmeklējumu datu arhivēšanu un analīzi.

Tā ir lieliska iespēja Ķekavas un pārējo apkārtnes novadu iedzīvotājiem saņemt augstas kvalitātes rentgena izmeklējumus vēl tuvāk mājām.

Informējam, ka rentgena kabinetam ir palielināts darbalaiks, līdz ar to izmeklējumus iespējams veikt vēl vairāk pacientiem.

Filiāles ”Valdlauči” rentgena kabineta darba laiks:

  • Otrdienās: 12.00 – 17.00
  • Ceturtdienās: 12.00 – 17.00

Ir pieejami gan valsts apmaksāti, gan maksas rentgena pakalpojumi

Saskaņā ar noslēgto līgumu starp Nacionālo veselības dienestu (NVD) un SIA ”Veselības centrs 4” par sekundāro ambulatoro veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanu filiālē ”Valdlauči” tiek nodrošināti diagnostikas, ārstniecības un rehabilitācijas pakalpojumi ar mērķi uzlabot pieejamību valsts apmaksātajiem pakalpojumiem Ķekavas novadā.

Vairāk informācijas:
Tālr.: +371 67896345, +371 28622336
E-pasts: valdlauci@vc4.lv
www.vc4diagnostikascentrs.lv
Adrese: Atpūtas iela 5, Valdlauči, Ķekavas pagasts, Ķekavas novads

Notikumu kalendārs

Calendar of Notikumi

Pi Pir

Ot Otr

Tr Tre

Ce Cet

Pi Pie

Se Ses

Sv Sve

3 notikumi,

Guntara Sviķa gleznu izstāde

2 notikumi,

3 notikumi,

2 notikumi,

2 notikumi,

1 notikums,

2 notikumi,