Ķekavas novada pasākumu afišas

ZIŅAS

Sekmīgi norit ūdensvada un kanalizācijas tīklu izbūve Loreķu laukā

Ūdensvada un kanalizācijas tīklu izbūve Loreķu teritorijā, Ķekavā, Eiropas Savienības Kohēzijas fonda projekta “Ūdenssaimniecības pakalpojumu attīstība Ķekavā 4. kārta” ietvaros norit pēc saskaņotā plāna. Lai arī septembrī un oktobrī SIA “Ostas Celtnieks” nespēja pilnībā iekļauties kalendārajā darbu izpildes grafikā, šobrīd jau ir paveikts vairāk nekā plānā, un darbi, ja to atļaus laika apstākļi, turpināsies arī janvāra mēnesī.

Dienas centra “Gaismas iela” sociālās aprūpes pakalpojumi turpmāk vēl pieejamāki

No 2019. gada personas, kurām ir noteikta II invaliditātes grupa sakarā ar garīga rakstura traucējumiem, dienas centra “Gaismas iela” sociālās aprūpes pakalpojumi pieejami bez maksas.

Gaismas ielā 19 uz laiku ierobežota caurbraukšana

Veicot infrastruktūras uzlabošanas darbus, daudzdzīvokļu māju apkārtnē Gaismas ielā 19, Ķekavā, šobrīd ierobežota transporta kustība. Kā informē darbu veicēji, līdz Ziemassvētkiem caurbraukšanai būs slēgts ielas posms starp Ķekavas novada domes un Sociālā dienesta ēkām. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Ķekavas novada pašvaldība sveic novada Zelta pāri – Vežu ģimeni no Vimbukroga!

Piektdien, 14. decembrī, 50 gadu kāzu jubileju svin novadnieki Malda un Jānis Kārlis Veži, kļūstot par Ķekavas novada Zelta pāri.