Ķekavas novada pasākumu afišas

ZIŅAS

Baložu kūdras dzelzceļmuzejs saņem jaunu pasažieru vagonu

Ķekavas novada pašvaldībai piedaloties Igaunijas – Latvijas pārrobežu projektā “Industriālā mantojuma atdzīvināšana tūrisma attīstībai”, izbūvēts šaursliežu pasažieru vagons, kuru nodos lietošanā biedrībai “Bānīša Draugu klubs”. Pirmā ekskursija Baložu kūdras muzejdzelzceļā ar jauno vagonu notiks jau 27.oktobrī.

Lāčplēša dienā Ķekavā notiks lielkoncerts “Upe, kas saucas par tautu”

Ķekavas novada Jaunatnes iniciatīvu centrs aicina uz novada bērnu un jauniešu kolektīvu lielkoncertu “Upe, kas saucas par tautu”, kas notiks Lāčplēša dienā, 11. novembrī, plkst. 19.00 Ķekavas vidusskolas sporta kompleksa zālē. Bezmaksas ielūgumus uz šo pasākumu var saņemt no šodienas, 18. oktobra, Ķekavas novada Tūrisma koordinācijas centrā.

Ķekavas novadā atklās jauno sporta laukumu un konferencē diskutēs par veselīgu dzīvesveida popularizēšanu Latvijas novados

25. oktobrī plkst. 17.00 Ķekavas novadā, Rāmavā, tiks atklāts jaunais aktīvās atpūtas un sporta laukums, kurā iedzīvotāji varēs gan nodarboties ar dažādiem sporta veidiem, kā, piemēram, basketbolu, tenisu un pludmales volejbolu, gan veselības nolūkos izmantot vingrošanas kompleksu. Laukuma izbūvi finansējusi Ķekavas novada pašvaldība.

Pašvaldība un SIA “Clean R” pārrunā atkritumu apsaimniekošanas jautājumus, tostarp, konteineru nomas maksu (papildināts)

Lai pārrunātu jautājumu par konteineru nomas maksu, pagājušajā nedēļā tikās Ķekavas novada domes un jaunā atkritumu apsaimniekotāja “Clean R” vadība.