Akcijas “Baltijas simtgades ceļš” pieturvietas arī Ķekavas novadā

23. augustā par godu Latvijas kaimiņvalstu simtgadēm cauri Ķekavas novadam dosies svētku kūka. Ikviens ir aicināts piedalīties svinīgajā “Baltijas ceļā”, ar atraktīvu sveicienu sagaidot akcijas komandu Vimbukrogā vai Ķekavā.
 

Kā informē Latvijas Institūts, ikviens interesents aicināts iesaistīties akcijā “Baltijas simtgades ceļš: vienoti arī svētkos”. Akcijas mērķis ir radīt neparastu apsveikumu mūsu kaimiņu tautām – Lietuvai, Igaunijai un Somijai – to simtgadēs.
 

Tradicionāls dzimšanas dienas sveiciens ir kūka – un kūkas būs! Jau 23. augustā – Baltijas ceļa gadadienā – uz Igaunijas, Lietuvas un Somijas galvaspilsētām no Rīgas svinīgā un priecīgā Baltijas simtgades ceļā dosies mūsu laba vēlējumi, ko simbolizēs trīs svētku kūkas. Ar motociklu, dronu vai ķerru, no rokas rokā vai pa upi, bet kūkām galā jānonāk! Kaimiņiem sūtāmās kūkas pēc vairāk nekā simt gadus senas, paaudzes paaudzē nodotas, no vecmāmiņas mantotas receptes darinās pazīstamā gardumu meistare Liene Zemīte.

Maršrutā Rīga-Viļņa sveiciena komanda piestās sekojošās pieturvietās:

  • Lucavsala
  • Vimbukrogs
  • Ķekava
  • Iecava
  • Bauska
  • Ceraukste
  • Lietuvas robeža


Kūku ceļojums pa Baltijas ceļa maršrutu tiks iemūžināts video, kas vēlāk pārtaps neparastā apsveikumā mūsu kaimiņu tautām. Lai kopīgi radītu šo video sveicienu, Baltijas simtgades ceļā tiek aicināts iesaistīties ikviens! Sveiciena pieturas punktu saraksts un pieteikšanās forma ir pieejama mājaslapā www.baltijassimtgadescels.lv un Latvijas Institūta komunikācijas kanālos. Ir tikai jāizvēlas ērtākais ceļa posms, jāizdomā radošs veids, kādā varētu nogādāt savu sveicienu kaimiņiem līdz nākamajam posmam, un jāpiesakās!


Radīsim prieku kaimiņiem un sev pašiem, apliecinot, ka esam radoša tauta un kopā varam droši iesoļot nākamajā simtgadē!


Plašāka informācija par akciju www.baltijassimtgadescels.lv.

 

 

Sabiedrisko attiecību daļa

07.08.2017.

 

  Drukāt