Ķekavas novada pasākumu afišas

ZIŅAS

Ķekavas vidusskolā viesojas skolēni no sadraudzības pilsētas Bordesholmas

Ķekavas vidusskola no 23. līdz 27.aprīlim uzņem viesus no sadraudzības pilsētas Bordesholmas, Vācijā. Hans-Bruggemenn vidusskolas delegācija, ko pārstāv 6 skolēni un skolotājs viesojas ar mērķi veidot draudzības saiknes starp abu valstu skolēniem, tādējādi paplašinot Ķekavas un Bordesholmas sadraudzību, vienlaikus veicinot izpratni par vienotu Eiropu.

Aicinām bez maksas nodot lielgabarīta atkritumus un nolietoto elektrotehniku

Sagaidot Lielo Talku, Ķekavas novada pašvaldība aicina iedzīvotājus līdz 3. maijam bez maksas nodot lielgabarīta atkritumus un nolietoto elektrotehniku. Atkritumu savākšanas konteineri izvietoti trīs novada vietās – Mellupos, Ķekavā un Daugmalē.

Baire: Ķekavas novada dome rīkojusies tiesiski, veicot izmaiņas domes komiteju sastāvā

Ķekavas novada domes priekšsēdētāja Viktorija Baire šodien, 26. aprīlī, nosūtījusi atbildes vēstuli vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministram Kasparam Gerhardam, skaidrojot domes rīcību par veiktajām izmaiņām domes komiteju sastāvā un uzsverot, ka domes pieņemtais lēmums ir juridiski korekts.

Informējam par satiksmes organizācijas izmaiņām Jaunatnes ielā

Uzlabojot ceļu satiksmes organizāciju un drošību Baložos, šodien, 25. aprīlī, veiktas satiksmes organizācijas izmaiņas Jaunatnes ielas posmā no Smilšu līdz Skolas ielai, kā arī izveidota terminēta autostāvvieta pie pirmsskolas izglītības iestādes (PII) “Avotiņš”.