Ķekavas novada pasākumu afišas

ZIŅAS

Ar Barikāžu laika notikumiem muzejā iepazīstina novada skolēnus

Ķekavas novadpētniecības muzejā, pieminot 1991. gada janvāra Barikāžu notikumus, šonedēļ aizvadītas izglītojošas tikšanās ar Ķekavas sākumskolas skolēniem. Bērniem bija iespēja uzzināt, kas ir barikāžu laiks, kāpēc un kā tās cēla, un noskaidrot, kur atradās svarīgākie objekti, kurus vajadzēja aizstāvēt.

Ķekavas novada Jauno ideju centra ēkai nosvinēti Spāru svētki

Šodien, 15. janvārī, Ķekavas novada Jauno ideju centra Spāru svētkos ēkas jumta korē tika pacelts vainags, tādējādi simbolizējot ēkas ilgmūžību un izturību, kā arī apliecinot, ka mājas būvniecības process ir savā augstākajā punktā — ir pabeigta jumta nesošā konstrukcija, uzslietas spāres un pabeigti visi smagākie darbi.

Janvārī sakops Ķekavas parka teritoriju

Piektdien, 18. janvārī, SIA "Ķekavas sadzīves servisa centrs" darbinieki uzsāks Ķekavas parka sakopšanas darbus. Sakopšanas darbi ieplānoti janvārī, lai, iestājoties pavasarim, iedzīvotājiem un viesiem pavērtos sakopta un vizuāli pievilcīga parka ainava.

Partnerība Daugavkrasts – viens no partneriem LEADER starpvalstu sadarbības projektā EQUUS

Partnerība Daugavkrasts ir viens no LEADER sadarbības projekta "Zirgu izmantošanas iespējas šodien un rīt. EQUUS" partneriem. Projekta aktivitātēs varēs iesaistīties arī zirgu staļļu saimnieki no Ķekavas novada.