ZIŅAS

Izveidots jauns bezmaksas pakalpojums nekustamo īpašumu īpašniekiem

Pēc Latvijas Pašvaldību savienības ierosinājuma Tiesu aģentūra, kas nodrošina Zemesgrāmatu elektronisko funkcionalitāti, ir izveidojusi jaunu bezmaksas pakalpojumu visiem nekustamo īpašumu īpašniekiem. Jaunais pakalpojums sniedz iespēju e-pasta kastītē saņemt informāciju par katru iesniegto nostiprinājuma lūgumu.

Ķekavai tuvojas otrais Šļūkšanas festivāls

Jaunatnes iniciatīvu centrs ielūdz uz II Šļūkšanas festivālu, kas norisināsies 24. februārī Ķekavā. Dalībnieki startēs trijās disciplīnās - bērnu braucienos, individuālajos braucienos un grupu braucienos, kā arī centīsies pārsteigt ar savu ārējo tēlu un braucamrīka noformējumu.

Ķekavā demonstrēs komēdiju “Laupīšanas 101”

Kas gan ir atpūta bez smiekliem un prieka pilna vakara? Studentu veidotā komēdija Laupīšanas 101, kuras tapšanā piedalījies arī ķekavietis Sebastians Plaudis, ir demonstrēta gan kinoteātrī K-Suns, gan Kino Bize, un nu ir atceļojusi uz Ķekavas novadu. Interesenti aicināti 23. februārī noskatīties filmu Laupīšanas 101 Ķekavas novada Doles Tautas nama koncertu zālē plkst. 18:00!

Apspriež ASV un Ķekavas novada sadarbības iespējas

14.februārī Ķekavā norisinājās ASV vēstniecības Latvijā vizīte. Tās laikā vēstniecības delegācija kopā ar Ķekavas novada pašvaldības un vietējo uzņēmumu pārstāvjiem apsprieda sadarbības iespējas izglītības, jaunatnes lietu un uzņēmējdarbības jomās.